از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

شكست تیم تراكتور؛ اشتباه فردی یا ضعف دفاع تیمی؟

برنامه از فوتبال چه خبر؟ دوشنبه 18بهمن با حضور علی باغمیشه، مربی فوتبال به تحلیل بازی تراكتور و پرسپولیس و مصاحبه با فرزاد حاتمی اختصاص داشت.

1395/11/19
12:05

به گزارش رادیو ورزش؛ علی باغمیشه، مربی فوتبال در تحلیل بازی تراكتور سازی و پرسپولیس اظهار كرد: در حال حاضر پرسپولیس در بهترین شرایط بسر می برد و بهترین تیم كشور است. این تیم با ثبات و شخصیت بخصوصی بازی را با هارمونی شروع می كند و تا پایان ادامه می دهد و سعی می كند بازی را به نفع خود تمام كند. تراكتور سازی هم با قلعه نویی خوب نتیجه گرفته و همیشه مدعی بوده است.
تفكرات این دو مربی در این بازی تعیین كننده بود. البته نبود بازیكنان نامی تراكتور در كیفیت این تیم تاثیر گذاشته و ما شاهد كیفیت پائین بازی تراكتور بودیم.
باغمیشه درخصوص اشتباهات فردی و تیمی تراكتور بیان كرد: در فوتبال اول دفاع تیمی در نظر گرفته می شود و بعد دفاع انفرادی. به نظر من دفاع تیمی مشكل داشت و نباید از محسن بنگر ایراد گرفت. البته اشتباهات فردی نیز وجود داشت.
تراكتور تا بخواهد بخود بجنبد گل خورد و شیرازه تیم در دقیقه دوم از هم پاشید. تیمی كه در جنگ برای صدرنشینی است وقتی لحظه اول گل می خورد شوكه می شود. نبود بازیكنان تاثیر گذار و اشتباهات فردی نیز تراكتور را متزلزل كرد.
وی در مورد مصاحبه فرزاد حاتمی در مورد فساد در فوتبال ایران گفت: به نظر من در حیطه یك بازیكن نیست كه خود را وارد حاشیه كند. این یك مسئله مدیریتی است. همه جا خوب و بد وجود دارد. اینكه جامعه داوری را فاسد قلمداد كنیم كاری اشتباه است. شاید مصاحبه حاتمی احساسی بود و واقعیت امر اینطور نیست.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" دوشنبه 18 بهمن با اجرای حافظ كاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) تقدیم دوستداران فوتبال می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟