از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

تحلیل وضعیت استقلال برای رویارویی با الاهلی

برنامه از فوتبال چه خبر؟ یكشنبه اول اسفند ماه با حضور مهدی پاشازاده، مربی و كارشناس فوتبال به تحلیل وضعیت تیم استقلال برای بازی فردا مقابل الاهلی اختصاص داشت.

1395/12/02
11:20

به گزارش رادیو ورزش؛ مهدی پاشازاده مربی و كارشناس فوتبال پیرامون شرایط استقلال برای بازی فردا در مقابل الاهلی اظهار كرد: به غیر از شرایط ریكاوری كه استقلال خسته تر است؛ در بقیه موارد تیم استقلال به یك شخصیت تیمی و خودباوری رسیده و به بازیكنان جوان تیم اعتماد كامل دارد و شرایط بسیار خوبی فراهم شده است. شرایط جوی منطقه نیز به نفع ماست و رطوبت و گرما شدت زیادی ندارد.
پاشازاده درخصوص وضعیت بدنسازی استقلال و دوندگی بدون خستگی بازیكنان این تیم بیان كرد: من شخصأ به مربی بدنساز تیم اعتقاد ندارم و تیم من باید زیر نظر خودم تمرین داده شود و البته سرمربی تیم نیز باید با بدنسازی آشنایی داشته باشد. من در تیم خودم از این شیوه استفاده می كنم و موفق نیز بوده ام و همیشه بازیكنانم تا دقیقه 95 دویده و جنگیده اند. وقتی بین بدنساز تیم و سرمربی تعامل وجود نداشته باشد تیم از دست كادر فنی خارج می شود و تمركز از بین می رود و این تداخل اصلأ خوب نیست. بدنساز انگلیسی استقلال كه با هیاهو وارد استقلال شد از زمانیكه رفته است بدن بازیكنان بهتر هم شده است. حركتهای انفجاری كه استقلال پیدا كرده است نشان می دهد كه كادر فنی توانسته است بدن بازیكنان را به یك اندازه در هر بازی بالا نگه دارد.
وی در مورد تركیب اصلی بازی فردا توضیح داد: جابر انصاری و یعقوب كریمی بموقع به تیم رسیدند. احتمال دارد غفوری نیز بتواند به بازی بیاید كه البته بهتر است احتیاط شود و از بهبودی اش اطمینان حاصل گردد. با آمدن جابر انصاری دست كادر فنی بازتر است و فشار كمتری به قربانی، برزای و كاوه رضایی می آید. استقلال به انسجام تیمی مطلوبی رسیده و می تواند سه امتیاز بازی فردا را از آن خود كند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" یكشنبه اول اسفند با اجرای حافظ كاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟