از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

حواشی شوخی بازیکنان پرسپولیس در برنامه نود

برنامه از فوتبال چه خبر؟ سه شنبه 29 فروردین با حضور پندار خمارلو، مدیر رسانه ای و روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به حواشی شوخی چند نفر از بازیکنان تیم پرسپولیس در برنامه نود اختصاص داشت.

1396/01/30
08:34

به گزارش رادیو ورزش؛ پندار خمارلو، مدیر رسانه ای و روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درخصوص حواشی شوخی بازیکنان این تیم در برنامه نود اظهار کرد: جای تعجب است که چرا همه اتفاقات برای پرسپولیس می افتد! نمی دانیم علت خصومت بعضی از دوستان با باشگاه پرسپولیس چیست؟ شاید شوخی کردن خوشایند بعضی افراد نباشد و این اقدام کار درستی نبود. حضور بازیکنان پرسپولیس در این برنامه و این شوخی ها با باشگاه هماهنگ نشده بود و اگر اطلاع داشتیم موافقت نمی کردیم. کار قشنگی نبود که حرمت ها را نادیده بگیریم.
سید جلال دلخوری داشته که از طرف ما پذیرفته و به جا است. ولی جو تیم ملتهب نیست. در مواقعی که اتفاقی نیست ضعف خبری را با پرسپولیس جبران می کنند.
خمارلو درباره حضو رامین رضائیان در مراسم پایان لیگ بیان کرد: همه ما دوست داریم که مراسم پایان لیگ مراسم درخور شانی باشد و به هم ریختگی وجود نداشته باشد. سازمان لیگ طی نامه ای به ما اعلام کرده که از تیم پرسپولیس کسانی که آی دی کارت دارند مانند سرپرست، مربیان، پزشک، رئیس تدارکات و مدیر رسانه ای بعلاوه بازیکنان و نفرات ذخیره می توانند روی سکو بروند. رامین رضائیان از جمع ما جدا شده است. البته این یکی از بحث های حاشیه ای است و خود رضائیان نیز صحبتی در این مورد نکرده و فقط فضای رسانه ای وجود دارد.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" سه شنبه 29 فروردین با اجرای حافظ کاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟