از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

امیر واعظ آشتیانی در گفتگو با رادیو ورزش: کمپ مرحوم حجازی رسماً به استقلال واگذار شد

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" دوشنبه 8 اردیبهشت در گفتگو با امیر واعظ آشتیانی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به توضیح درباره واگذاری کمپ ناصر حجازی و نیز نحوه مدیریت باشگاه اختصاص داشت.

1399/02/08
17:24

به گزارش رادیو ورزش؛ این روزها نام کمپ مرحوم ناصر حجازی را زیاد در رسانه ها شنیده ایم و گویا مدیران باشگاه استقلال در خصوص این کمپ اتفاق نظر ندارند. امیر واعظ آشتیانی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره ادعاهایی که برای گرفتن سند کمپ به نام استقلال اظهار کرد: زمین کمپ متعلق به استقلال نیست و نزدیک به 12 سال است که بحث حقوقی آن را مطرح می کنم ولی عده ا اصرار داشتند که زمین برای استقلال است. خوشبختانه امروز وزارت ورزش اعلام کرد که این زمین و کمپ را از طریق اداره کل تربیت بدنی به باشگاه استقلال واگذار می کند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه "از فوتبال چه خبر؟" که شامل صحبت های امیر واعظ آشتیانی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با رادیو ورزش است؛ باشید.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" با اجرای امیرحسین طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم برنامه «از فوتبال چه خبر؟» می توانید از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا شماره تلفن های 22021387 و 22021388 نظرات خود را با کارشناسان ما در رادیو ورزش درمیان بگذارید تا در این برنامه پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟