از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

مهدی در گفتگو با رادیو ورزش: مسابقات لیگ فوتبال با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" چهارشنبه 10 اردیبهشت در گفتگو با سهیل مهدی، سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ به توضیح درباره شروع لیگ فوتبال کشورمان اختصاص داشت.

1399/02/10
17:00

به گزارش رادیو ورزش؛ سهیل مهدی، سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ درباره زمان شروع تمرینات و رقابت های لیگ گفت: خوشبختانه در جلسه ای که با ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در ورزش داشتیم؛ به تعاملات خوبی رسیدیم و چارچوب هایی برای نهایی شدن توسط این ستاد به ریاست دکتر خلیلیان تنظیم شد. این چارچوب ها تحویل وزارت ورزش شده تا مورد بازبینی قرار گرفته و سپس نظرشان را اعلام کنند تا ما بتوانیم سراغ برنامه ریزی ها برویم.
وی در پاسخ به این سوال که شروع تمرین شهرخودرویی ها 15 اردیبهشت خواهد بود؟ و آیا این آغازی برای تمرینات تیم های فوتبال است؟ اظهار کرد: باشگاه ها برای بازیکنانی که در شهرستانها و یا حتی خارج از کشور هستند؛ به علت مشکل بودن تهیه بلیط و شرایط خاص این روزها، فراخان داده اند تا در آن زمان به تیم ملحق شوند. تا اگر شرایط طوری شد که تمرینات در آن زمان شروع شود زمان را از دست ندهند و این فراخوان در واقع یک آماده باش است. تا به امروز تمام تیم ها پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند و گزارشی مبنی بر شروع تمرین به ما نرسیده است.
مهدی در این باره که اگر جواز شروع تمرینات برای 15 اردیبهشت صادر شود؛ احتمالا شروع رقابت های لیگ 6 خرداد خواهد بود؛ گفت: هرچه شروع لیگ زودتر اتفاق بیافتد؛ فشردگی کار کمتر خواهد بود. اواسط مرداد لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم. تا آن وقت باید طوری زمان را مدیریت کنیم که باشگاه ها دیگر درگیر مسابقات داخلی نباشند.
سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ درباره منتفی شدن عدم برگزاری ادامه لیگ و ناتمام ماندن آن توضیح داد: امیدواریم به سمت منتفی شدن کامل نرویم زیرا سرمایه گزاری های زیادی صورت گرفته و همه متضرر می شوند. سعی بر این است تا بین بد و بدتر آنچه که بهتر است را انتخاب کنیم تا فضا متشنج نشود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه "از فوتبال چه خبر؟" که شامل صحبت های سهیل مهدی با رادیو ورزش است؛ باشید.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" با اجرای امیرحسین طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟