از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

گلایه زنوزی از بی توجهی وزیر ورزش به قهرمانی تراکتور!

برنامه "از فوتبال چه خبر؟" یکشنبه 16 شهریور در گفتگو با زنوزی مالک باشگاه تراکتور به موضوع قهرمانی این تیم پرداخت.

1399/06/17
09:25

به گزارش رادیو ورزش؛ زنوزی مالک باشگاه تراکتور، در پاسخ به این سوال که در گفتگویی که در برنامه "از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش با شما داشتیم عنوان کردید نمی خواهند تراکتور قهرمان شود و وزارت ورزش همه کار می‌کند تا جام به استقلال برسد؛ آیا هنوز پای حرف خود هستید، بیان کرد: ما که برای مسابقه رفتیم گفتند هوادار نیاورید و وقتی وارد استادیوم شدیم، دیدیم بیش از دو، سه هزار نفر هوادار تیم رقیب نشسته اند؛ حتی بهاروند اعلام کرد که می خواهم تعطیل کنم؛ اما مدیرعامل ما در پاسخ گفته بود دیگر تمام شده و بازی انجام شود.
وی افزود: می گویند زنوزی دو تیم داشت. حتی اگر دو تیم داشته باشم آیا می شود یکی را دوست داشته باشم و دیگری را نه؛ یا می توان بین فرزندان تفاوت قائل شد. من می‌گویم فوتبال فرزند شماست چرا بین فرزندانتان تفاوت قائل می‌شوید؟! چرا نایب قهرمانی استقلال را تبریک می‌گویید؛ اما قهرمانی تراکتور را نه. تراکتور قهرمان شده و وزیر ورزش آمده در برابر درباره مشکلات استقلال صحبت می کند؛ آیا این درست است؟ البته یک سری هم از صدا و سیما گله مند هستم. برنامه فوتبال برتر به جای اینکه چگونگی قهرمانی تراکتور را بررسی کند، دلایل شکست استقلال را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ آیا این عدالت است؟ واقعا متاسف هستم.
مالک باشگاه تراکتور که با رادیو ورزش گفتگو می کرد، همچنین افزود: ما باید بپذیریم که تیم دیگری آمده و فوتبال را از دوقطبی بودن خارج کرده است. البته معدود برنامه هایی هم هستند که عدالت را رعایت می کنند مانند برنامه شما؛ بنده از طرف خودم و هواداران تراکتور تشکر می کنم.
وی در خصوص کسب عنوان قهرمانی تیم گفت: بنده از بازیکنان و کادر فنی تقدیر و تشکر می کنم. ما با کمبود بازیکن مواجه بودیم. واقعاً دست کادر فنی بسته بود. ما با این شرایط توانستیم به فینال برسیم و جام قهرمانی را بدست بیاوریم.
زنوزی نیز در پاسخ به این سوال که ایا فصل آینده با ساکت الهامی ادامه خواهید داد یا سعی می کنید یک مربی پرآوازه تری بیاورید، تصریح کرد: هنوز هیأت مدیره نظرشان را به من اعلام نکرده اند. روش ما این است که با نظر هیأت رئیسه برای تیم تصمیم گیری می شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه "از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش باشید.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" با اجرای امیرحسین طبسی پخش شد. این برنامه ساعت 16 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟