ورزش و نوجوان جمعه از ساعت 15:00 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش و نوجوان

توصیه های امیرحسین منظمی به نوجوانان علاقمند به ورزش

برنامه ورزش و نوجوان جمعه 15 دی با حضور دكتر امیرحسین منظمی، بازیكن و مربی اسبق تیم ملی والیبال و مدیر تیم های ملی به موضوع مسیر موفقیت نوجوانان علاقمند به ورزش اختصاص داشت.

1396/10/16
09:09

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر امیرحسین منظمی، بازیكن و مربی اسبق تیم ملی والیبال و مدیر تیم های ملی پیرامون عوامل تاثیر گذار در موفقیتش در والیبال بیان كرد: من علاقه زیادی به ورزش داشتم. در داخل خانه ریسمانی وصل كرده بودیم و والیبال نشسته بازی می كردیم. همه بچه های محله را به خانه می آوردم و مشغول والیبال می شدیم.
البته نقش آموزش و پرورش هم خیلی مهم بود و مسابقات خوبی در مدارس برگزار می شد كه این مسابقات در سطح شهرستان، استان و كشوری ادامه داشت. بعدها به تیم ملی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان دعوت شدم و در تیم های ملی بازی كردم.
منظمی به نوجوانان علاقمند به ورزش توصیه كرد: اولین توصیه من این است كه درسشان را بخوانند. من در زمانی كه در شرایط تیم ملی بودم برای اینكه بتوانم شب بیدار بمانم و درس بخوانم تا فردا امتحان دهم؛ تشت آبی درست می كردم و چند تكه یخ در آن می انداختم و پاهایم را در آن می گذاشتم تا خوابم نبرد.
هم اكنون دكترایم را گرفته ام و در خدمت دانشگاه شهید رجایی هستم و مدیر تیم های ملی در همه رده های سنی نیز هستم. دوم به خدا و ائمه توكل و توسل داشته باشند. سوم با پدر و مادرشان بخوبی رفتار كنند تا دعای خیرشان بدرقه راهشان باشد و آخر اینكه در ورزش تلاش كنند.
برنامه ورزش و نوجوان جمعه 15 دی ماه با ارائه آخرین اخبار و رویدادهای ورزش حوزه نوجوانان از رادیو ورزش پخش شد. این برنامه هر جمعه از ساعت 12:30 به مدت یك ساعت تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش و نوجوان