از ساعت به مدت

نتایج هفته ششم لیگ برتر واترپلو

برنامه "نیمكت" شنبه 16 بهمن، با انسیه مافی نژاد، كمك داور بین المللی فوتبال، گفتگو كرد؛ همچنین در بخش با فدراسیون ها، امیر كمالی، از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، اخبار فدراسیون را شرح داد.

1395/11/17
10:34


به گزارش رادیو ورزش؛ انسیه مافی نژاد، كمك داور بین المللی فوتبال، در معرفی خود گفت: بنده متولد مشهد هستم و 38 سال سن دارم. دارای مدرك مهندسی شیمی و كارشناس ارشد مدیریت ورزشی هستم.
وی، در پاسخ به این پرسش كه چطور شد كه رشته ورزشی فوتبال را انتخاب كردید، اظهار داشت: من از كودكی به ورزش فوتبال علاقه مند بودم. بنده از سن 8 سالگی مسابقات جام جهانی فوتبال را پیگیری می كردم و با توجه به اینكه با زمان امتحانات تداخل داشت، به خوبی درسم را می خواندم تا بتوانم مسابقات را تماشا كنم. آن دوران امكان فوتبال بازی كردن برای بانوان وجود نداشت و من با برادرانم به این بازی می پرداختم.
مافی نژاد، ادامه داد: بنده مدت 10 سال بازیكن بسكتبال بودم. پس از مجاز شدن بازی فوتسال برای بانوان كه با فارغ التحصیل شدنم از دانشگاه همزمان شد، به این ورزش روی آوردم. من در اولین دور مسابقات از قضاوت یكی از داوران لذت بردم و تصمیم گرفتم كه حوزه داوری را در پیش بگیرم.
با فدراسیون ها، امیر كمالی، از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، اخبار فدراسیون را بدین صورت شرح داد: هفته ششم رقابتهای لیگ برتر واترپلو در دور برگشت روز گذشته به پایان رسید. در این رقابتها مجموعاً 3 دیدار برگزار شد. نفت و گاز گچساران در خانه توانست با نتیجه 13-5 نماینده اصفهان را شكست دهد. استخر نوفلاح در شهرآورد تهران با نتیجه 6-11 مغلوب نیروی زمینی ارتش شد و دیدار حساس و سرنوشت ساز نفت امیدیه و دانشگاه آزاد اسلامی با برتری صدرنشین مسابقات یعنی دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید؛ شاگردان علیرضا شهیدی پور در یك دیدار نزدیك 10-8 نفت امیدیه را شكست دادند تا همچنان مدعی اصلی قهرمانی در این رقابتها باشند.
برنامه زنده "نیمكت" امروز به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری و با اجرای زرتاختی و مرادی، برنامه ای تفریحی با رویكرد سرگرمی و خانواده بود كه با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمكت نشین و ریكاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نیمكت