از ساعت به مدت

شناخت حریفان ایران در رقابتهای آسیایی راگبی 7 نفره

برنامه "نیمكت" دوشنبه 18 بهمن، با سكینه خدابنده لو، سرمربی تیم ملی تیراندازی بانوان، گفتگو كرد و نیز در بخش با فدراسیون ها، محمدجعفر، از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، اخبار فدراسیون را ارائه كرد.

1395/11/19
10:59


به گزارش رادیو ورزش؛ سكینه خدابنده لو، سرمربی تیم ملی تیراندازی بانوان، در ارتباط با وضعیت اردوها و تمرینات این تیم گفت: در اسفندماه مسابقه ای در هند داریم و برای آمادگی در این رقابتها اكنون در اردو به سر می بریم. اردوی بزرگسالان از اواخر دی ماه آغاز شد؛ اما جوانان و نوجوانانمان از 9 بهمن كار خود را آغاز كردند.
وی، در پاسخ به این سوال كه چند تیم در این رقابتها حضور دارند، بیان كرد: با توجه به اینكه این مسابقات وردكاپ جهانی است، اكثر كشورها شركت خواهند كرد. به طور دقیق نمی توانم تعداد تیم های شركت كننده را اعلام كنم؛ زیرا در هر مسابقه ای متفاوت است.
در بخش با فدراسیون ها، محمد جعفر، از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، اظهار داشت: تیم ملی راگبی 7 نفره ایران قرار است در مسابقات آسیایی كه در كشور قطر برگزار می شود، شركت كند. این تیم رقیبان خود در مسابقات رنكینگ آسیا را شناخت و در این رقابتها باید به مصاف تایلند و بنگلادش برود. مسابقات راگبی 7 نفره رنكینگ آسیا با حضور 11 تیم و در 4 گروه به میزبانی دوحه، پایتخت قطر برگزار خواهد شد كه تیم ملی كشورمان در گروه چهارم با تیم های بنگلادش و تایلند هم گروه است. رقابتها از روز 18 اسفند آغاز می شود و تیم ملی كشورمان قرار است با 12 بازیكن در آن شركت نماید.
برنامه زنده "نیمكت" امروز به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری و با اجرای زروقچیان و مرادی، برنامه ای تفریحی با رویكرد سرگرمی و خانواده بود كه با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمكت نشین و ریكاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نیمكت