نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 11:00 به مدت 55دقیقه

زمان برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی هندبال بانوان

برنامه "نیمکت" سه شنبه 19 بهمن، در بخش سکو، گفتگویی با سید علیرضا موسوی، لژیونر هندبال ایران را ارائه کرد؛ همچنین در بخش با فدراسیون ها، هانیه لک، از روابط عمومی فدراسیون هندبال، اخباری را شرح داد.

1395/11/19
14:03

به گزارش رادیو ورزش؛ در بخش سکو، سید علیرضا موسوی، لژیونر هندبال ایران، در معرفی خود گفت: هندبال را از 9 سالگی در شهرستان مبارکه استان اصفهان آغاز کردم و تا سن 12 سالگی زیر نظر سلیمانی این ورزش را پیگیری کردم. در سن 12 سالگی به تیم نوجوانان سپاهان پیوستم و زیر نظر مسعود سلطانی فعالیتم را ادامه دادم.
وی، اضافه کرد: 3 دوره با تیم نوجوانان سپاهان و 2 دوره با تیم جوانان سپاهان، عنوان قهرمانی کشور را کسب کردیم. سپس به تیم نوین سپاهان پیوستم؛ یک سال در این تیم فعالیت کردم و پس از آن به تیم بزرگسالان رفتم. با تیم سپاهان 3 دوره قهرمان لیگ برتر شدیم و سپس به هندبال اروپا پیوستم.
در بخش با فدراسیون ها، هانیه لک، از روابط عمومی فدراسیون هندبال، اظهار داشت: نهمین اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال بانوان از 26 بهمن در تهران آغاز می شود. سرمربی تیم ملی 19 بازیکن را به اردو دعوت کرده است. این مرحله از اردو تا یکم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
لک، خاطرنشان کرد: شانزدهیمن دوره مسابقات آسیایی هندبال بانوان از 23 اسفند تا 2 فروردین سال 1396 در کره جنوبی برگزار می شود که تیم ملی کشورمان در گروه الف با کره، چین و مالدیو هم گروه است.
برنامه زنده "نیمکت" امروز به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری و با اجرای کاظم زاده و اکرامی، برنامه ای تفریحی با رویکرد سرگرمی و خانواده بود که با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمکت نشین و ریکاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نیمکت