از ساعت به مدت

زمان برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی هندبال بانوان

برنامه "نیمكت" سه شنبه 19 بهمن، در بخش سكو، گفتگویی با سید علیرضا موسوی، لژیونر هندبال ایران را ارائه كرد؛ همچنین در بخش با فدراسیون ها، هانیه لك، از روابط عمومی فدراسیون هندبال، اخباری را شرح داد.

1395/11/19
14:03

به گزارش رادیو ورزش؛ در بخش سكو، سید علیرضا موسوی، لژیونر هندبال ایران، در معرفی خود گفت: هندبال را از 9 سالگی در شهرستان مباركه استان اصفهان آغاز كردم و تا سن 12 سالگی زیر نظر سلیمانی این ورزش را پیگیری كردم. در سن 12 سالگی به تیم نوجوانان سپاهان پیوستم و زیر نظر مسعود سلطانی فعالیتم را ادامه دادم.
وی، اضافه كرد: 3 دوره با تیم نوجوانان سپاهان و 2 دوره با تیم جوانان سپاهان، عنوان قهرمانی كشور را كسب كردیم. سپس به تیم نوین سپاهان پیوستم؛ یك سال در این تیم فعالیت كردم و پس از آن به تیم بزرگسالان رفتم. با تیم سپاهان 3 دوره قهرمان لیگ برتر شدیم و سپس به هندبال اروپا پیوستم.
در بخش با فدراسیون ها، هانیه لك، از روابط عمومی فدراسیون هندبال، اظهار داشت: نهمین اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال بانوان از 26 بهمن در تهران آغاز می شود. سرمربی تیم ملی 19 بازیكن را به اردو دعوت كرده است. این مرحله از اردو تا یكم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
لك، خاطرنشان كرد: شانزدهیمن دوره مسابقات آسیایی هندبال بانوان از 23 اسفند تا 2 فروردین سال 1396 در كره جنوبی برگزار می شود كه تیم ملی كشورمان در گروه الف با كره، چین و مالدیو هم گروه است.
برنامه زنده "نیمكت" امروز به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری و با اجرای كاظم زاده و اكرامی، برنامه ای تفریحی با رویكرد سرگرمی و خانواده بود كه با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمكت نشین و ریكاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نیمكت