از ساعت به مدت

جدال تیم های لیگ برتر برای صعود در جدول رده بندی

برنامه "نیمكت" دوشنبه 2 اسفند، با معصومه زارعی، كاپیتان تیم ملی والیبال نشسته، گفتگویی انجام داد و در ادامه شكریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تكواند اخبار این رشته ورزشی را ارائه كرد.

1395/12/03
08:20

به گزارش رادیو ورزش؛ معصومه زارعی، كاپیتان تیم ملی والیبال نشسته و عضو تیم خراسان رضوی، در ارتباط با وضعیت اردویی و تمرینی خود گفت: در حال حاضر ما برای مسابقات برگشت سوپر لیگ تمرین می كنیم كه 12 تا 15 اسفند ماه در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می شود. دور رفت این رقابتها 2 ماه قبل برگزار شد كه ما در گروه خود دوم شدیم.
وی، در پاسخ به این پرسش كه چند سال است كه فعالیت ورزشی دارید، عنوان كرد: 17 سال است كه ورزش را پیگیری می كنم. ابتدا والیبال ایستاده بازی می كردم؛ اما با توجه به معلولیتی كه داشتم، كم می آوردم و نمی توانستم كل گیم را در زمین بمانم. تعدادی مربی پس از شناسایی و كشف استعداد، من را به مربی تیم والیبال نشسته خراسان رضوی معرفی كردند. ماه اولی كه به تیم خراسان رضوی پیوستم به تیم ملی دعوت شدم و خوشبختانه تا به اكنون این افتخار را داشتم كه عضو فیكس تیم ملی باشم.
در بخش با فدراسیون ها، شكریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تكواندو، اظهار داشت: جدال تیم‌های لیگ برتری برای صعود در جدول رده‌بندی از امروز آغاز شد. دیدارهای هفته پنجم و ششم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان، یادواره شهدای تكواندوی مدافع حرم، از امروز با حضور 118 تكواندوكار و در قالب 8 تیم در خانه تكواندو آغاز شد. در هفته پنجم این رقابت‌ها، در دیدار نخست تیم شهدای مدافع حرم ساری به مصاف تیم شهرداری ورامین رفت و در دومین دیدار یاسین پیشرو البرز رو در روی پاس قوامین قرار گرفت. این هفته تیم دانشگاه آزاد اسلامی با هوگوپوشان شمال‌شرق مبارزه می‌كند؛ همچنین قرار بود تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه هم به مصاف شهرداری ورامین برود، اما با توجه به اینكه جوانه نتوانسته بود در جدول رتبه خوبی را كسب كند، این هفته از مسابقات انصراف داد و امتیاز این دیدار به نفع شهرداری ورامین ثبت شد.
برنامه زنده "نیمكت" امروز به تهیه كنندگی احمدرضا طاهری و با اجرای زورقچیان و مرادی، برنامه ای تفریحی با رویكرد سرگرمی و خانواده بود كه با آیتم های گزارش ورزش های همگانی، طنز های نمایشی، میهمان روز، نیمكت نشین و ریكاوری و بخش های جذاب دیگر همه روز از ساعت 10:05 به مدت 85 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نیمكت