نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

جامعه ورزش در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه کمک مومنانه مومنی

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش در گفتگو با محمد مومنی، پیشکسوت فوتبال به گفتگو درباره فعالیت های خیریه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/02/27
11:52

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی، پیشکسوت فوتبال درباره فعالیت های گروه خود برای دستگیری از نیازمندان گفت: کار خیر عشق و علاقه ای را می طلبد که فرد را مشتاق کند داشته های خودش را با دیگران قسمت کند و در نداری ها به همنوع خود کمک کند. شاید کودکان و جوانانی که آینده کشور در دستان آنهاست امروز به کمک ما نیاز داشته باشند و با کمک ما کمی سبد خانوار آنها تامین شود و زندگی آنها سرپا بماند.
مومنی تاکید کرد: این کار کوچک اما ارزشمند وظیفه ما است و باید از آنچه خداوند به ما بخشش کرده به دیگران ببخشیم. خوشحال هستم که در جامعه ای زندگی می کنم که همه به فکر یکدیگر هستند و نگاه ورزشکاران توانمند این است که اگر مالی بیشتر داریم به افرادی که کمتر دارند کمک مادی و معنوی کنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل با محمد مومنی باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت