از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل پیشگامی جامعه ورزش در امور خیریه الگویی برای آیندگان

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش پنجشنبه 15 خرداد در گفتگو با محمد مومنی، پیشكسوت فوتبال به گفتگو درباره فعالیت های خیریه او در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/17
07:54

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی، مهاجم نام آشنای تیم ملی و بازیكن اسبق باشگاه استقلال از سرنوشت فوتبالی شدن خود گفت و تاكید كرد: همیشه تلاشمان بر این بوده تا شرایط دشواری كه برای ما در مسیر فوتبالیست شدن بوده برای سایر فوتبال دوستان تكرار نشود.
مومنی درباره شركت در پویش همدلی و تلاش او برای انجام كارهای خداپسندانه گفت: در من عشق و علاقه ای به مردم وجود دارد كه ایجاب می كند در این نوع مراسم ها شركت كنم و این را وظیفه خود می دانم. ای كاش ما فوتبالیست ها همانطور كه در گذشته برای كمك به نیازمندان پیش قدم می شدیم اكنون هم كمك مالی خوبی می كردیم. من در حد وسع خودم تلاش كردم تا با كمك سایر پیشكسوتان استقلال به دوستانی كه در این شرایط در مضیغه بودند كمك برسانیم. این نوع رفتارها باعث می شود برای سالهای آینده و جوانان فرهنگسازی شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل با محمد مومنی باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت