نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

ورزشكاران همدل پیشگامی جامعه ورزش در امور خیریه الگویی برای آیندگان

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش پنجشنبه 15 خرداد در گفتگو با محمد مومنی، پیشکسوت فوتبال به گفتگو درباره فعالیت های خیریه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/17
07:54

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد مومنی، مهاجم نام آشنای تیم ملی و بازیکن اسبق باشگاه استقلال از سرنوشت فوتبالی شدن خود گفت و تاکید کرد: همیشه تلاشمان بر این بوده تا شرایط دشواری که برای ما در مسیر فوتبالیست شدن بوده برای سایر فوتبال دوستان تکرار نشود.
مومنی درباره شرکت در پویش همدلی و تلاش او برای انجام کارهای خداپسندانه گفت: در من عشق و علاقه ای به مردم وجود دارد که ایجاب می کند در این نوع مراسم ها شرکت کنم و این را وظیفه خود می دانم. ای کاش ما فوتبالیست ها همانطور که در گذشته برای کمک به نیازمندان پیش قدم می شدیم اکنون هم کمک مالی خوبی می کردیم. من در حد وسع خودم تلاش کردم تا با کمک سایر پیشکسوتان استقلال به دوستانی که در این شرایط در مضیغه بودند کمک برسانیم. این نوع رفتارها باعث می شود برای سالهای آینده و جوانان فرهنگسازی شود.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل با محمد مومنی باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت