نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

روایتی دیگر از همدلی مخاطبان رادیو با یكی از شنوندگان در برنامه نیمكت رادیو ورزش: پرداخت اجاره بهای مسکن در پویش ورزشکاران همدل

بار دیگر روایت همدلی با یکی از مخاطبان رادیو ورزش در برنامه نیمکت منجر به جلب کمک های مردمی و مشارکت مومنانه مخاطبان شد.

1399/03/17
14:21

به گزارش رادیو ورزش؛ همدلی ارزشمندی دیگری در رادیو ورزش بین مخاطبان و همکاران برنامه «نیمکت» و خانواده نیازمندی که با رادیو ورزش به گفتگو پرداخته بود صورت گرفت.
پدر نیازمند و آبرومندی که در گفتگو با رادیو ورزش عنوان کرده بود برای تامین اجاره بهای منزل خود دچار مشکل شده با کمک همکاران برنامه «نیمکت» و شنوندگان فهیم رادیو ورزش موفق شد تا سرپناه خانواده خود را حفظ نماید.
حدود یک ماه پیش پدر خانواده ای در تماس با برنامه نیمکت رادیو ورزش عنوان کرده بود که از نظر مالی در مضیغه است و دو ماه اجاره بهای منزل را به صاحبخانه خود پرداخت ننموده. صاحبخانه هم با شکایت از این خانواده حکم تخلیه خانه آنها را صادر کرده است. پدر آبرومند که از آواره شدن دو فرزند خود اظهار نگرانی کرده بود از طریق رادیو ورزش صدای خود را به گوش صاحبخانه خود رسانده بود که به او زمان بدهد و لوازم منزل آنها را خارج نکند.
شنوندگان برنامه نیمکت نیز با شنیدن این مکالمه در کنار یکی دیگر از همنوعان نیازمند خود قرار گرفتند و ثابت کردند که در کنار هم حال بهتری دارند.
پدر این خانواده پس از یاری هایی که برای حفظ آرامش و آبروی آنها از طریق رادیو ورزش صورت گرفت؛ اظهار کرد: من از روی امید با شبکه رادیویی ورزش تماس گرفتم زیرا همیشه این شبکه به یاری هموطنان رسیده بود. من نمی دانم که چطور باید از خیرین سپاسگزاری کنم و از همه دست اندرکاران شبکه ورزش ممنونم و زبانم از تشکر قاصر است.
وی ادامه داد: قصد من از گفتگو با رادیو ورزش سفارشم به صاحبخانه ها بود اما شبکه ورزش به نوع دیگری با من برخورد کرد و تعدادی از هموطنان را به یاری من آورد. اشک در چشمانم جاری شد و این حس را پیدا کردم که من هم کسی را دارم که پشتیبانم باشد. من گمان می کردم که تنها هستم اما حالا می بینم هموطنانی دارم که به یاری من می آیند.
این پدر تاکید کرد: خانواده های نیازمند امثال ما زیاد هستند و من از همه تقاضا می کنم نگاهی به پشت سر خود کنند و دست همنوع خود را بگیرند. من در آن روز حتی کرایه تاکسی هم نداشتم اما وقتی خیرین پولها را به حساب من واریز کردند تنها اشک شوق بود که سرازیر می شد و خوشحال بودم که افرادی هستند و به امثال من کمک می کنند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مکالمه کامل این پدر قبل و بعد از کمکهای خداپسندانه ای که دریافت کرده بود، باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
نیمکت