از ساعت به مدت

روایتی دیگر از همدلی مخاطبان رادیو با یكی از شنوندگان در برنامه نیمكت رادیو ورزش: پرداخت اجاره بهای مسكن در پویش ورزشكاران همدل

بار دیگر روایت همدلی با یكی از مخاطبان رادیو ورزش در برنامه نیمكت منجر به جلب كمك های مردمی و مشاركت مومنانه مخاطبان شد.

1399/03/17
14:21

به گزارش رادیو ورزش؛ همدلی ارزشمندی دیگری در رادیو ورزش بین مخاطبان و همكاران برنامه «نیمكت» و خانواده نیازمندی كه با رادیو ورزش به گفتگو پرداخته بود صورت گرفت.
پدر نیازمند و آبرومندی كه در گفتگو با رادیو ورزش عنوان كرده بود برای تامین اجاره بهای منزل خود دچار مشكل شده با كمك همكاران برنامه «نیمكت» و شنوندگان فهیم رادیو ورزش موفق شد تا سرپناه خانواده خود را حفظ نماید.
حدود یك ماه پیش پدر خانواده ای در تماس با برنامه نیمكت رادیو ورزش عنوان كرده بود كه از نظر مالی در مضیغه است و دو ماه اجاره بهای منزل را به صاحبخانه خود پرداخت ننموده. صاحبخانه هم با شكایت از این خانواده حكم تخلیه خانه آنها را صادر كرده است. پدر آبرومند كه از آواره شدن دو فرزند خود اظهار نگرانی كرده بود از طریق رادیو ورزش صدای خود را به گوش صاحبخانه خود رسانده بود كه به او زمان بدهد و لوازم منزل آنها را خارج نكند.
شنوندگان برنامه نیمكت نیز با شنیدن این مكالمه در كنار یكی دیگر از همنوعان نیازمند خود قرار گرفتند و ثابت كردند كه در كنار هم حال بهتری دارند.
پدر این خانواده پس از یاری هایی كه برای حفظ آرامش و آبروی آنها از طریق رادیو ورزش صورت گرفت؛ اظهار كرد: من از روی امید با شبكه رادیویی ورزش تماس گرفتم زیرا همیشه این شبكه به یاری هموطنان رسیده بود. من نمی دانم كه چطور باید از خیرین سپاسگزاری كنم و از همه دست اندركاران شبكه ورزش ممنونم و زبانم از تشكر قاصر است.
وی ادامه داد: قصد من از گفتگو با رادیو ورزش سفارشم به صاحبخانه ها بود اما شبكه ورزش به نوع دیگری با من برخورد كرد و تعدادی از هموطنان را به یاری من آورد. اشك در چشمانم جاری شد و این حس را پیدا كردم كه من هم كسی را دارم كه پشتیبانم باشد. من گمان می كردم كه تنها هستم اما حالا می بینم هموطنانی دارم كه به یاری من می آیند.
این پدر تاكید كرد: خانواده های نیازمند امثال ما زیاد هستند و من از همه تقاضا می كنم نگاهی به پشت سر خود كنند و دست همنوع خود را بگیرند. من در آن روز حتی كرایه تاكسی هم نداشتم اما وقتی خیرین پولها را به حساب من واریز كردند تنها اشك شوق بود كه سرازیر می شد و خوشحال بودم كه افرادی هستند و به امثال من كمك می كنند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مكالمه كامل این پدر قبل و بعد از كمكهای خداپسندانه ای كه دریافت كرده بود، باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
نیمكت