نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

یادبود شهید شاخص ورزش كشور، وحید زمانی نیا دریای مهربانی خانواده تکواندو

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش 18 خرداد به ارائه گزارشی توسط مائده علاقمند، گزارشگر شبکه رادیویی ورزش با سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو از سالن شهید مقدم شهر ری و مراسم اهدای بسته های معیشتی با یاد شهید وحید زمانی نیا پرداخت.

1399/03/18
11:39

به گزارش رادیو ورزش؛ مائده علاقه مند، گزارشگر شبکه رادیویی ورزش در مراسم اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان حضور یافت و طی گزارشی زنده در برنامه نیمکت بیان کرد: این روزها کمکهای مومنانه حال و هوای دیگری پیدا کرده و دست های خدایی که این روزها نمایان تر شده؛ پا را فراتر گذاشته و در جامعه ورزش و رشته های مختلف ورزشی شاهد کارهای خداپسندانه هستیم.
وی در ادامه گفت: در سالن شهید مقدم یادبودی برای شهید جوان تکواندوکار کشورمان، وحید زمانی نیا در حال برگزاری است و مهمانان با رعایت فاصله اجتماعی حضور پیدا کرده اند. بسته های کمکهای مومنانه مرتب در سالن چیده شده و خانواده این شهید بزرگوار نیز حضور یافته اند.
سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو درگفتگو با گزارشگر رادیو ورزش درباره این مراسم بیان کرد: در راستای لبیک فرمان رهبر معظم انقلاب که در ماه مبارک رمضان در رزمایش کمک های مومنانه اعلام نمودند؛ فدراسیون تکواندو هم با توجه به اینکه قشر مربی آن از کرونا به واسطه تعطیل شدن فعالیت هایشان بسیار آسیب دیده بود؛ پویش دستهای خدایی را فعال کرد.
وی ادامه داد: حدود دو ماه است که 22 استان کشور در این زمینه فعال هستند و نزدیک به 240 میلیون تومان جمع آوری شد و تحت عنوان بسته های معیشتی به خانواده های کمتر برخوردار و بی بضاعت تقسیم شد. این بسته ها شامل ارزاق مورد نیاز هر خانواده است و خداوند به حرمت ماه مبارک رمضان برکت داد تا این توفیق نصیب خانواده تکواندو شد تا قطره ای باشد از دریای مهربانی مردم.
پولادگر همچنین درباره برگزاری جام مهربانی رشته پوسمه توضیح داد: 800 تکواندوکار از کل کشور در این جام شرکت کردند و کل عواید این جام که مبلغی حدود 40 میلیون تومان هست را به کار ویژه ای که امروز در حال انجام است اختصاص داده ایم. این احسان با حضور جمعی از قهرمانان رشته تکواندو و مسئولین شهرری به نام شهید شاخص ورزش کشور، وحید زمانی نیا که از همراهان سردار بزرگوار شهید قاسم سلیمانی بود و در کربلای سردار دلها به شهادت رسیدند؛ و به عنوان خیرات برای این شهید بزرگوار انجام شد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل مائده علاقمند با سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت