از ساعت به مدت

یادبود شهید شاخص ورزش كشور، وحید زمانی نیا دریای مهربانی خانواده تكواندو

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش 18 خرداد به ارائه گزارشی توسط مائده علاقمند، گزارشگر شبكه رادیویی ورزش با سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تكواندو از سالن شهید مقدم شهر ری و مراسم اهدای بسته های معیشتی با یاد شهید وحید زمانی نیا پرداخت.

1399/03/18
11:39

به گزارش رادیو ورزش؛ مائده علاقه مند، گزارشگر شبكه رادیویی ورزش در مراسم اهدای بسته های معیشتی به نیازمندان حضور یافت و طی گزارشی زنده در برنامه نیمكت بیان كرد: این روزها كمكهای مومنانه حال و هوای دیگری پیدا كرده و دست های خدایی كه این روزها نمایان تر شده؛ پا را فراتر گذاشته و در جامعه ورزش و رشته های مختلف ورزشی شاهد كارهای خداپسندانه هستیم.
وی در ادامه گفت: در سالن شهید مقدم یادبودی برای شهید جوان تكواندوكار كشورمان، وحید زمانی نیا در حال برگزاری است و مهمانان با رعایت فاصله اجتماعی حضور پیدا كرده اند. بسته های كمكهای مومنانه مرتب در سالن چیده شده و خانواده این شهید بزرگوار نیز حضور یافته اند.
سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تكواندو درگفتگو با گزارشگر رادیو ورزش درباره این مراسم بیان كرد: در راستای لبیك فرمان رهبر معظم انقلاب كه در ماه مبارك رمضان در رزمایش كمك های مومنانه اعلام نمودند؛ فدراسیون تكواندو هم با توجه به اینكه قشر مربی آن از كرونا به واسطه تعطیل شدن فعالیت هایشان بسیار آسیب دیده بود؛ پویش دستهای خدایی را فعال كرد.
وی ادامه داد: حدود دو ماه است كه 22 استان كشور در این زمینه فعال هستند و نزدیك به 240 میلیون تومان جمع آوری شد و تحت عنوان بسته های معیشتی به خانواده های كمتر برخوردار و بی بضاعت تقسیم شد. این بسته ها شامل ارزاق مورد نیاز هر خانواده است و خداوند به حرمت ماه مبارك رمضان بركت داد تا این توفیق نصیب خانواده تكواندو شد تا قطره ای باشد از دریای مهربانی مردم.
پولادگر همچنین درباره برگزاری جام مهربانی رشته پوسمه توضیح داد: 800 تكواندوكار از كل كشور در این جام شركت كردند و كل عواید این جام كه مبلغی حدود 40 میلیون تومان هست را به كار ویژه ای كه امروز در حال انجام است اختصاص داده ایم. این احسان با حضور جمعی از قهرمانان رشته تكواندو و مسئولین شهرری به نام شهید شاخص ورزش كشور، وحید زمانی نیا كه از همراهان سردار بزرگوار شهید قاسم سلیمانی بود و در كربلای سردار دلها به شهادت رسیدند؛ و به عنوان خیرات برای این شهید بزرگوار انجام شد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل مائده علاقمند با سید محمدرضا پولادگر، رئیس فدراسیون تكواندو باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت