از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل امیر توكلیان: 12 هزار بسته غذایی را به دست محرومان واقعی رساندیم

برنامه "نیمكت" دوشنبه 19 خرداد، با امیر توكلیان، مربی تیم ملی و ملی پوش سابق كشتی درباره اقدامات همدلانه به گفتگو پرداخت.

1399/03/19
13:30

به گزارش رادیو ورزش؛‌ امیر توكلیان، مربی تیم ملی و ملی پوش سابق كشتی، در خصوص اقداماتی كه تا كنون در جهت رفع مشكل نیازمندان صورت گرفته است، اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاكرم كه مدت 2 سال است مؤسسه خادمین علی ابن ابیطالب به ثبت رسیده و با مسئولیت مستقیم دكتر رسول خادم و حضور بسیاری از ورزشكاران و هنرمندان عزیز به یاری هموطنان می شتابد. تمام هدف افراد فعال در مؤسسه این است كه مسئولیت اجتماعی را به سرانجام برسانند.
وی، خاطرنشان كرد: ما تا به اكنون بیش از 12 هزار بسته غذایی را در استانهای مختلف كشور به دست محرومین واقعی رسانده ایم. 3 مدرسه توسط این مؤسسه ساخته شده و 3 مدرسه دیگر تا آخر ماه در روستاهای محروم ساخته خواهد شد.
شما مخاطب محترم می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده صحبت های امیر توكلیان در برنامه نیمكت رادیو ورزش باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
لطفا سوالات، ابهامات و نگرانی خود در زمینه بیماری كرونا را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید تا در ویژه برنامه سلامت باشیم پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
نیمكت