از ساعت به مدت

توزیع بسته های معیشتی و خوراكی بین مرزنشینان محروم خراسان شمالی

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش سه شنبه 20 خرداد در گفتگو با الیاس علی اكبری، ملی پوش كوراش كار كشورمان به گفتگو درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/20
14:39

به گزارش رادیو ورزش؛ الیاس علی اكبری، ملی پوش كوراش كار كشورمان كه اهل اسفراین خراسان شمالی است در زمینه كمكهای مومنانه خود به نیازمندان به برنامه "نیمكت" رادیو ورزش گفت: همه ما انسانیم و نسبت به همنوع خود وظیفه و مسئولیتی برعهده داریم. من نیز به عنوان ورزشكاری كه از شهر كوچكی به دنیای بزرگ ورزش ایران معرفی شده و در شرایطی ورزش را شروع كرده كه وضعیت درستی نداشته؛ از جنس همین مردم هستم و از جایگاه اجتماعی كه مردم به من داده اند استفاده می كنم تا بخشی از كمك ها را از طرف خودم و بخشی را از جانب مردمی كه می شناسم و وضعیت مالی خوبی دارند جمع آوری كنم و این مبالغ را به تهیه وسایل مورد نیاز معیشتی، خوراك و ... اختصاص دهم. ما این بسته ها را میان مرزنشینان محروم خراسان شمالی كه به دلیل دوری از مركز استان و مسیر سخت جاده ها كمتر مورد توجه قرار می گیرند؛ توزیع می كنیم.
وی در ادامه بیان كرد: این در توان ما نیست كه كلیه مشكلات نیازمندان را حل كنیم اما به حد توانمان كمك می كنیم. ما با خوردوهای در اختیارمان به مناطق محروم می رویم و بررسی می كنیم كدام خانواده ها نیازمند، بی سرپرست، دارای معلول و ناتوان هستند؛ سپس نسبت به كمك رسانی به آنها اقدام می كنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل با الیاس علی اكبری باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت