نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

توزیع بسته های معیشتی و خوراکی بین مرزنشینان محروم خراسان شمالی

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش سه شنبه 20 خرداد در گفتگو با الیاس علی اکبری، ملی پوش کوراش کار کشورمان به گفتگو درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/20
14:39

به گزارش رادیو ورزش؛ الیاس علی اکبری، ملی پوش کوراش کار کشورمان که اهل اسفراین خراسان شمالی است در زمینه کمکهای مومنانه خود به نیازمندان به برنامه "نیمکت" رادیو ورزش گفت: همه ما انسانیم و نسبت به همنوع خود وظیفه و مسئولیتی برعهده داریم. من نیز به عنوان ورزشکاری که از شهر کوچکی به دنیای بزرگ ورزش ایران معرفی شده و در شرایطی ورزش را شروع کرده که وضعیت درستی نداشته؛ از جنس همین مردم هستم و از جایگاه اجتماعی که مردم به من داده اند استفاده می کنم تا بخشی از کمک ها را از طرف خودم و بخشی را از جانب مردمی که می شناسم و وضعیت مالی خوبی دارند جمع آوری کنم و این مبالغ را به تهیه وسایل مورد نیاز معیشتی، خوراک و ... اختصاص دهم. ما این بسته ها را میان مرزنشینان محروم خراسان شمالی که به دلیل دوری از مرکز استان و مسیر سخت جاده ها کمتر مورد توجه قرار می گیرند؛ توزیع می کنیم.
وی در ادامه بیان کرد: این در توان ما نیست که کلیه مشکلات نیازمندان را حل کنیم اما به حد توانمان کمک می کنیم. ما با خوردوهای در اختیارمان به مناطق محروم می رویم و بررسی می کنیم کدام خانواده ها نیازمند، بی سرپرست، دارای معلول و ناتوان هستند؛ سپس نسبت به کمک رسانی به آنها اقدام می کنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل با الیاس علی اکبری باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت