از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل توزیع بسته های معیشتی و وجه نقد بین نیازمندان اردبیل

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش چهارشنبه 21 خرداد در گفتگو با صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/22
21:27

به گزارش رادیو ورزش؛ صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل ضمن توضیح درباره فعالیت های مربوط به شغل ناجی غریق در زمینه كمكهای مومنانه خود به نیازمندان اردبیلی در برنامه "نیمكت" رادیو ورزش گفت: از آنجایی كه رسالت هئیت نجات غریق امداد و نجات و كمكرسانی است در ایام كرونایی نیز هیئت نجات غریق اردبیل به همراه دوستان و اعضای كمیته ها و مسئولین هئیت دست به دست هم داد تا نزدیك به 250 بسته معیشتی را در 5 دوره بین همشهریان نیازمندی كه شناسایی كرده بودیم؛ تقسیم كنیم. در كنار این، یك بسته وجه نقد هم بود و این كار خیر همچنان ادامه خواهد داشت.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل برنامه نیمكت رادیو ورزش با صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت