نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

ورزشكاران همدل توزیع بسته های معیشتی و وجه نقد بین نیازمندان اردبیل

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش چهارشنبه 21 خرداد در گفتگو با صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/22
21:27

به گزارش رادیو ورزش؛ صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل ضمن توضیح درباره فعالیت های مربوط به شغل ناجی غریق در زمینه کمکهای مومنانه خود به نیازمندان اردبیلی در برنامه "نیمکت" رادیو ورزش گفت: از آنجایی که رسالت هئیت نجات غریق امداد و نجات و کمکرسانی است در ایام کرونایی نیز هیئت نجات غریق اردبیل به همراه دوستان و اعضای کمیته ها و مسئولین هئیت دست به دست هم داد تا نزدیک به 250 بسته معیشتی را در 5 دوره بین همشهریان نیازمندی که شناسایی کرده بودیم؛ تقسیم کنیم. در کنار این، یک بسته وجه نقد هم بود و این کار خیر همچنان ادامه خواهد داشت.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل برنامه نیمکت رادیو ورزش با صادق میرزانژاد، رئیس هیئت نجات غریق استان اردبیل باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت