نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

هادی ساعی در گفتگو با رادیو ورزش: شهید زمانی نیا الگویی برای ورزشکاران جوان

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش پنجشنبه 22 خرداد در گفتگو با هادی ساعی، قهرمان المپیکی کشورمان به صحبت درباره شهید شاخص تکواندو، وحید زمانی نیا و نیز فعالیت های خداپسندانه جامعه تکواندو در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/22
22:09

به گزارش رادیو ورزش؛ هادی ساعی، قهرمان تکواندو جهان در زمینه کمکهای مومنانه جامعه تکواندو به نیازمندان در برنامه "نیمکت" رادیو ورزش گفت: همانطور که تا کنون همه هموطنان دست به دست هم داده اند و به همه همنوعان و هموطنان خود کمک مومنانه داشتند؛ فدراسیون تکواندو هم همراه با قهرمانانش در این پویش حضور داشت و آخرین مورد آن تجمع خانواده تکواندو در شهرری بود که مراسمی به یاد شهید زمانی نیا در محل زندگی این شهید بزرگوار برگزار کرد.
وی درباره شهید تکواندوکار وحید زمانی نیا، مدافع حرم و شهید شاخص ورزش کشور که به همراه سردار شهید قاسم سلیمانی به فیض شهادت نائل شد؛ اظهار کرد: شهید زمانی نیا یکی از قهرمانان با اخلاق تکواندو در شهرری بود که تکواندو را از همانجا شروع کرد و همیشه پتانسیل این را داشت که به واسطه اخلاق خوب و رفتار جوانمردانه ای که داشت الگویی برای جوانان باشد. زیرا ورزشکاری ساده و باوقار بود. در آخر هم به مقام والای شهادت رسید و استعداد الگو شدن را داشت و الگوی تمام جوانان تکواندو و سایر جوانان هست.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل برنامه نیمکت رادیو ورزش با هادی ساعی باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت