از ساعت به مدت

هادی ساعی در گفتگو با رادیو ورزش: شهید زمانی نیا الگویی برای ورزشكاران جوان

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش پنجشنبه 22 خرداد در گفتگو با هادی ساعی، قهرمان المپیكی كشورمان به صحبت درباره شهید شاخص تكواندو، وحید زمانی نیا و نیز فعالیت های خداپسندانه جامعه تكواندو در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/22
22:09

به گزارش رادیو ورزش؛ هادی ساعی، قهرمان تكواندو جهان در زمینه كمكهای مومنانه جامعه تكواندو به نیازمندان در برنامه "نیمكت" رادیو ورزش گفت: همانطور كه تا كنون همه هموطنان دست به دست هم داده اند و به همه همنوعان و هموطنان خود كمك مومنانه داشتند؛ فدراسیون تكواندو هم همراه با قهرمانانش در این پویش حضور داشت و آخرین مورد آن تجمع خانواده تكواندو در شهرری بود كه مراسمی به یاد شهید زمانی نیا در محل زندگی این شهید بزرگوار برگزار كرد.
وی درباره شهید تكواندوكار وحید زمانی نیا، مدافع حرم و شهید شاخص ورزش كشور كه به همراه سردار شهید قاسم سلیمانی به فیض شهادت نائل شد؛ اظهار كرد: شهید زمانی نیا یكی از قهرمانان با اخلاق تكواندو در شهرری بود كه تكواندو را از همانجا شروع كرد و همیشه پتانسیل این را داشت كه به واسطه اخلاق خوب و رفتار جوانمردانه ای كه داشت الگویی برای جوانان باشد. زیرا ورزشكاری ساده و باوقار بود. در آخر هم به مقام والای شهادت رسید و استعداد الگو شدن را داشت و الگوی تمام جوانان تكواندو و سایر جوانان هست.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل برنامه نیمكت رادیو ورزش با هادی ساعی باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت