نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

ورزشكاران همدل فردین معصومی در گفتگو با رادیو ورزش

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش شنبه 24 خرداد در گفتگو با فردین معصومی، ملی پوش سابق کشتی سنگین وزن کشورمان به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/25
12:10

به گزارش رادیو ورزش؛ فردین معصومی، ملی پوش سابق کشتی سنگین وزن کشورمان در زمینه کمکهای مومنانه خود به نیازمندان در برنامه "نیمکت" رادیو ورزش گفت: ما در رشته ای فعالیت می کنیم که ورزشکار در روز اولی که با ساک ورزشی خود به باشگاه می رود به او لقب پهلوان می دهند. روزی هم که از این دنیا می رود از او با لقب پهلوان یاد می کنند. پس خوشا به حال کسی که این لقب را حفظ کند و مردم به او نمره قبولی و افتخار بدهند و نام نیکی از خود بجای بگذارد.
ما هم مثل بقیه بزرگان و ورزشکاران کشورمان تلاش کرده ایم هر جایی اتفاقی رخ می دهد وظیفه خود بدانیم که در کنار مردم قدمی برداریم تا مردم از ما راضی باشند. ما به دنبال پست و مقام و حضور در انتخابات این کار خیر را انجام نمی دهیم زیرا تاثیرش زودگذرست.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل برنامه نیمکت رادیو ورزش با فردین معصومی باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت