از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل فردین معصومی در گفتگو با رادیو ورزش

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش شنبه 24 خرداد در گفتگو با فردین معصومی، ملی پوش سابق كشتی سنگین وزن كشورمان به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/25
12:10

به گزارش رادیو ورزش؛ فردین معصومی، ملی پوش سابق كشتی سنگین وزن كشورمان در زمینه كمكهای مومنانه خود به نیازمندان در برنامه "نیمكت" رادیو ورزش گفت: ما در رشته ای فعالیت می كنیم كه ورزشكار در روز اولی كه با ساك ورزشی خود به باشگاه می رود به او لقب پهلوان می دهند. روزی هم كه از این دنیا می رود از او با لقب پهلوان یاد می كنند. پس خوشا به حال كسی كه این لقب را حفظ كند و مردم به او نمره قبولی و افتخار بدهند و نام نیكی از خود بجای بگذارد.
ما هم مثل بقیه بزرگان و ورزشكاران كشورمان تلاش كرده ایم هر جایی اتفاقی رخ می دهد وظیفه خود بدانیم كه در كنار مردم قدمی برداریم تا مردم از ما راضی باشند. ما به دنبال پست و مقام و حضور در انتخابات این كار خیر را انجام نمی دهیم زیرا تاثیرش زودگذرست.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل برنامه نیمكت رادیو ورزش با فردین معصومی باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت