از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل كمك مؤمنانه قهرمانان ملی به نیازمندان سیستان و بلوچستان

برنامه "نیمكت" سه شنبه 27 خرداد با ادهم كرد، مدیركل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان درباره كمك های مؤمنانه ورزشكاران در این استان گفتگو كرد.

1399/03/27
13:21

به گزارش رادیو ورزش؛ ادهم كرد، مدیركل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، در ارتباط با پویش های همدلی كه در این استان صورت گرفته است، اظهار داشت: با توجه به دستور وزارت ورزش باید بیش از 7 هزار نفر را در كمك های مؤمنانه ساماندهی می كردیم، خوشحالم كه سمن ها، هیأت های ورزشی و ورزشكارانمان تقریباً 43860 بسته معیشتی را به افراد مستمند اهدا كردند.
وی، افزود: سال گذشته برای استان سیستان و بلوچستان سالی پر حادثه بود؛ هم بحث سیل و هم بحث زلزله و كرونا را داشتیم. شرایط بسیار سختی بود. در این حوزه درخواستی از قهرمانان ملی داشتیم كه خادم، رحیمی، قاسمی، لشكری و نیز پرویز پرستویی، هنرمند خوب كشورمان در این قضیه ورود كردند و كمك هایی را به مردم سیستان و بلوچستان رساندند. این قهرمانان نهادی را در كشور تشكیل داده اند و كمك ها را به دست مردم این استان می رسانند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل برنامه نیمكت رادیو ورزش با ادهم كرد باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت