نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

ورزشكاران همدل کمک مؤمنانه قهرمانان ملی به نیازمندان سیستان و بلوچستان

برنامه "نیمکت" سه شنبه 27 خرداد با ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان درباره کمک های مؤمنانه ورزشکاران در این استان گفتگو کرد.

1399/03/27
13:21

به گزارش رادیو ورزش؛ ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، در ارتباط با پویش های همدلی که در این استان صورت گرفته است، اظهار داشت: با توجه به دستور وزارت ورزش باید بیش از 7 هزار نفر را در کمک های مؤمنانه ساماندهی می کردیم، خوشحالم که سمن ها، هیأت های ورزشی و ورزشکارانمان تقریباً 43860 بسته معیشتی را به افراد مستمند اهدا کردند.
وی، افزود: سال گذشته برای استان سیستان و بلوچستان سالی پر حادثه بود؛ هم بحث سیل و هم بحث زلزله و کرونا را داشتیم. شرایط بسیار سختی بود. در این حوزه درخواستی از قهرمانان ملی داشتیم که خادم، رحیمی، قاسمی، لشکری و نیز پرویز پرستویی، هنرمند خوب کشورمان در این قضیه ورود کردند و کمک هایی را به مردم سیستان و بلوچستان رساندند. این قهرمانان نهادی را در کشور تشکیل داده اند و کمک ها را به دست مردم این استان می رسانند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل برنامه نیمکت رادیو ورزش با ادهم کرد باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت