از ساعت به مدت

ورزشكاران همدل دانیال شه بخش: كار خیر به من آرامش می دهد

برنامه "نیمكت" رادیو ورزش پنجشنبه 29 خرداد در گفتگو با دانیال شه بخش، ملی پوش بوكس كشورمان به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و كمك های مومنانه پرداخت.

1399/03/31
08:46

به گزارش رادیو ورزش؛ دانیال شه بخش، ملی پوش بوكس كشورمان در وزن 57 كیلوگرم انتخابی بازی های المپیك 2020 توكیو توانست سهمیه كسب كند. این ورزشكار سیستان و بلوچستانی كه اولین المپیكی استان خود نیز هست درباره فعالیت های خیریه خود برای كمك به نیازمندان توضیح داد: همانطور كه همه ملی پوشان در این كار خیر و بزرگ شركت كردند ما نیز به همراه آقای ادهم، مدیركل محترم ورزش و جوانان استان در این پویش حضور پیدا كردیم. ما باید بیشتر به كارهای خیر بپردازیم. این كارها واقعا به انسان آرامش می دهند و می توانیم در زندگی از خودمان رضایت بیشتری داشته باشیم. در راستای كمك به نیازمندان و شركت در پویش كمك های مومنانه ادهم كرد، مدیركل وزش و جوانان استان، محمود نهتانی، مربی، مجتبی ریگی و مسعود ریگی اعضای سابق تیم ملی بوكس و قهرمانان آسیا، جواد ذوالفقاری، مربی نیز با من همراه بودند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه كامل برنامه نیمكت رادیو ورزش با دانیال شه بخش، ملی پوش بوكس باشید.
برنامه "نیمكت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اكرامی از شبكه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامك به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با كارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمكت