نیمکت هر روز به جز جمعه ها از ساعت 10:00 به مدت 55دقیقه

ورزشكاران همدل دانیال شه بخش: کار خیر به من آرامش می دهد

برنامه "نیمکت" رادیو ورزش پنجشنبه 29 خرداد در گفتگو با دانیال شه بخش، ملی پوش بوکس کشورمان به صحبت درباره فعالیت های خداپسندانه او در رزمایش همدلی و کمک های مومنانه پرداخت.

1399/03/31
08:46

به گزارش رادیو ورزش؛ دانیال شه بخش، ملی پوش بوکس کشورمان در وزن 57 کیلوگرم انتخابی بازی های المپیک 2020 توکیو توانست سهمیه کسب کند. این ورزشکار سیستان و بلوچستانی که اولین المپیکی استان خود نیز هست درباره فعالیت های خیریه خود برای کمک به نیازمندان توضیح داد: همانطور که همه ملی پوشان در این کار خیر و بزرگ شرکت کردند ما نیز به همراه آقای ادهم، مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان در این پویش حضور پیدا کردیم. ما باید بیشتر به کارهای خیر بپردازیم. این کارها واقعا به انسان آرامش می دهند و می توانیم در زندگی از خودمان رضایت بیشتری داشته باشیم. در راستای کمک به نیازمندان و شرکت در پویش کمک های مومنانه ادهم کرد، مدیرکل وزش و جوانان استان، محمود نهتانی، مربی، مجتبی ریگی و مسعود ریگی اعضای سابق تیم ملی بوکس و قهرمانان آسیا، جواد ذوالفقاری، مربی نیز با من همراه بودند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل برنامه نیمکت رادیو ورزش با دانیال شه بخش، ملی پوش بوکس باشید.
برنامه "نیمکت" با محوریت سرگرمی و خانواده، هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 50 دقیقه با اجرای سبحان اکرامی از شبکه رادیویی ورزش پخش می شود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
نیمکت