بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی بانوان کارگر کشور

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 14مهر به موضوعات برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی بانوان کارگر و مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان در بخش بانوان اختصاص داشت.

1397/07/16
08:16

به گزارش رادیو ورزش؛ فریبا مددی، نائب رئیس فدراسیون بدمینتون پیرامون مسابقات بدمینتون قهرمانی بانوان کارگر کشور اظهار کرد: این مسابقات از تاریخ 11 تا 13 مهر در ایلام برگزار شد. 12 تیم از استانهای مختلف حضور داشتند و مسابقات در دو بخش تیمی و آزاد انجام شد که از نظر تعداد شرکت کننده نسبت به سالهای گذشته رشد خوبی داشت. همچنین امسال برای اولین بار قرار شد که 8 نفر برتر مسابقات قهرمانی کشور بانوان کارگر به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شوند و از میان این افراد نفرات برتر انتخاب و به مسابقات بین المللی اعزام شوند.
وی با اشاره به دومین دوره مسابقات بین المللی جوانان که از یکم تا چهارم آذر ماه به میزبانی سمنان برگزار می گردد، در رابطه با مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان گفت: 15 آبان ماه تست آمادگی بدنی رده سنی جوانان در محل آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد. بعد از این تست مسابقات رنکینگ جوانان برگزار می گردد و برترینهای رنکینگ به اردوهای تیم ملی دعوت خواهند شد.
هاشمی، مسئول برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان در بخش بانوان دیگر میهمان این برنامه بود که درخصوص این رقابتها بیان کرد: در تاریخ 12 مهر ماه مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان در بخش بانوان در 8 گروه سنی و در ماده های پیاده روی، 100 متر، 400 متر ، 800 متر، 1500 متر و 5000 متر در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد. در این رقابتها هر شرکت کننده مجاز بود تا در 3 ماده شرکت کند. استقبال بسیار خوبی از این مسابقات شد و با نشاط و هیجان خاصی برگزار گشت. با توجه به استقبال خوب بانوان پیشنهاد می کنم که این مسابقات دو بار در سال انجام شود.
برنامه "بانوی قهرمان" روز شنبه 14 مهر اجرای هاشمی بود. این برنامه ساعت 16:35 روزهای زوج به مدت 25 دقیقه و جمعه ها ساعت 11:05 به مدت 55 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان