بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

نجمه خدمتی: مسئولین سطح انتظارشان را بالا نبرند


برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 30 شهریور، مصاحبه ای با نجمه خدمتی، ملی پوش تیراندازی را ارائه كرد.

1398/06/31
08:27


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ نجمه خدمتی در فینال مسابقات آزاد تیراندازی موفق شد عنوان قهرمانی رده سنی بزرگسالان را بدست بیاورد.
نجمه خدمتی، ملی پوش تیراندازی، درباره مرحله آخر مسابقات آزاد عنوان كرد: سطح مسابقات بالا بود. تمامی افرادی كه قرار است به مسابقات جهانی اعزام شوند، در این مسابقات شركت داشتند. ركوردهای عالی ثبت كردیم. در مسابقات جهانی اگر بتوانیم این ركوردها را بزنیم، حتماً به فینال راه پیدا می كنیم.
وی، در پاسخ به این سوال كه آیا ركورد شما نسبت به مسابقات قبلی كه شركت می كردید بهتر بود، بیان كرد: امروز یكی از بهترین ركوردهایم را زدم. از این بابت خداروشكر می كنم و این اتفاق را مدیون هاشمی هستم. قبلاً شرایط روحی و تكنیكی مان انقدر عالی نبود؛ اما اكنون در هر مسابقه ای ركوردمان بالاتر می رود.
خدمتی، در خصوص شرایط فعلی خود گفت: حدود یك سال تا المپیك باقی مانده است. تمام تلاشم را می كنم تا در مسابقات المپیك هم بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم. امیدوارم كه باز هم فینالیست شوم و بتوانم مدال رقابتها را كسب كنم. اكنون تمام تمركزم روی المپیك است.
وی، در پاسخ به این پرسش كه از مسئولین چه خواسته ای دارید تا در رقابتهای آتی بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا كنید، تصریح كرد: از لحاظ فشار روحی و رانی كمی اذیت می شوم. دوست دارم این فشارها كمتر شود تا بتوانم نتیجه بهتری كسب كنم. درخواستم این است كه مسئولین سطح انتظارشان را بالا نبرند.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه كنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان