بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

زمان قرعه كشی لیگ برتر والیبال بانوان به تعویق افتاد


برنامه "بانوی قهرمان" چهارشنبه 3 مهر، با پورحسن، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، درباره زمان قرعه كشی لیگ برتر والیبال و تعداد تیم های شركت كننده به گفتگو پرداخت.

1398/07/06
08:40


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ پورحسن، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال كه قرعه كشی لیگ برتر والیبال بانوان چه زمانی برگزار خواهد شد و تا به اكنون چه تیم هایی برای حضور در لیگ ثبت نام كرده اند، بیان كرد: تاریخ قرعه كشی را امروز اعلام كردیم. تصورمان بر این بود كه 8 تیم داریم؛ اما متأسفانه تا به اكنون 6 تیم بیشتر ثبت نام نكرده اند. قرعه كشی را به زمان دیگر موكول كردیم كه حداقل 8 تیم ثبت نام شوند و مسابقات را بین این تعداد برگزار كنیم.
وی، نیز در مقابل این پرسش كه فعلاً تاریخ دقیقی برای انجام قرعه كشی ندارید، تشریح كرد: خیر؛ منتظر هستیم كه ببینیم 2 تیم دیگر به تیم های ثبت نامی اضافه می شوند یا خیر. بلافاصله بعد از اینكه تعداد تیم ها به عدد 8 رسید، تاریخ قرعه كشی را اعلام می كنیم.
پورحسن، در معرفی تیم های ثبت نام شده در لیگ برتر بانوان گفت: تیم های سایپا، پیكان و اكسون، قزوین، ذوب آهن و باریچ اسانس تا به اكنون اعلام آمادگی كرده اند.
سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال، همچنین در پاسخ به این سوال كه فكر می كنید چه تیم هایی به تیم های ثبت نامی اضافه شوند، بیان كرد: تیم پارس به ما نامه داده كه علاقه مند به حضور در لیگ است. یك تیم شخصی هم اعلام كرده است.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه كنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان