بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

مرحله سوم اردوی بسكتبال با ویلچر بانوان به پایان رسید

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 13 مهر، در مصاحبه ای با آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسكتبال با ویلچر بانوان، درباره شرایط اردویی و آماده سازی بازیكنان به گفتگو پرداخت.

1398/07/14
10:53

به گزارش رادیو ورزش؛ آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسكتبال با ویلچر بانوان، درباره سومین مرحله اردوی بانوان بسكتبالیست و برنامه هایی كه برای اردوی بعد تدارك دیده شده گفت: این اردو خیلی خوب بود. ما با 17 نفر اردو را شروع كردیم. خداروشكر ملی پوشان در آمادگی بدنی خوبی به سر می برند. انشالله با 12 بازیكن 2 اردوی آخر را ادامه خواهیم داد.
وی، در پاسخ به این پرسش كه در این اردو شرایط ورزشكاران به نسبت اردوهای قبل چطور بود؛ آیا ضعف هایشان را پوشش داده اند یا خیلی هنوز كار دارند، بیان كرد: نمی توان گفت كه خیلی كار دارند. خداروشكر در هر اردو نسبت به اردوی قبل می توان پیشرفت را در بازیكنان احساس كرد. انشالله تا زمان اعزام بتوانیم به شرایط ایده آل مدنظرمان برسیم.
معینی، نیز در پاسخ به این سوال كه چه تعداد اردوی دیگر تا زمان اعزام درنظر گرفته اید، تشریح كرد: 2 اردوی قبل از اعزام داریم كه تعداد روزهای آنها بسته به شرایط و تأییدیه فدراسیون مشخص خواهد شد و نیز یك اردوی متصل به اعزام داریم.
سرمربی تیم ملی بسكتبال با ویلچر بانوان، تصریح كرد: ما سعی می كنیم با ژاپن و كره طوری مسابقه بدهیم كه بتوانیم بازی را كنترل كنیم. برد یك بحث است و خوب بازی كردن در مقابل این تیم ها یك بحث دیگر است. سعی می كنیم تیم ها را آنالیز كرده و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان