بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

سرپرست مستعفی تیم ملی كشتی بانوان: امیدوارم دبیر راه خادم را ادامه بدهد

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 20 مهر، با بابایی، سرپرست تیم های ملی كشتی بانوان، درباره علت استعفایش گفتگویی انجام داد.

1398/07/21
09:21

به گزارش رادیو ورزش؛ در حالی‌ كه هنوز برنامه‌های كشتی آلیش و كلاسیك مشخص نشده، بابایی سرپرست تیم ملی بانوان با انتشار پستی در صفحه اجتماعی‌اش از پایان همكاری با فدراسیون كشتی خبر داد. احتمالاً مونا میرزایی جایگزین بابایی خواهد شد.
بابایی، سرپرست تیم های ملی كشتی بانوان، در ارتباط با علت استعفای خود گفت: به بنده اطلاع دادند كه یك جایگزین برایم انتخاب شده است. حضور من یا فرد دیگر فرقی نمی كند؛ مهم این است كه ورزشكاران از طریق ریاست محترم فدراسیون حمایت شوند و ما دوباره شاهد این باشیم كه دختران كشتی گیرمان روی سكوهای جهانی قرار بگیرند.
وی، در پاسخ به این پرسش كه آیا برای معرفی میرزایی با شما هماهنگ شده بود، اظهار داشت: به بنده اطلاع دادند كه تصمیم دارند میرزایی را جایگزین كنند و من هم ترجیج دادم با دختران ملی پوش خداحافظی كنم. برای بازیكنان تیم آرزوی بهترین ها را دارم.
سرپرست تیم های ملی، نیز در پاسخ به این سوال كه با توجه به تغییراتی كه در مدیریت فدراسیون رخ داد، آیا از شما برنامه ای گرفته شد، تصریح كرد: در ارتباط با زمان برگزاری لیگ، قهرمانی كشور و دیگر مسائل كشتی بانوان با درخشانی صحبت هایی داشتم؛ اما در نهایت تصمیم گرفتند كه تغییر و تحولی ایجاد كنند. البته در بیشتر گزینه ها این تغییر و تحول را انجام داده بودند.
بابایی، در پایان اظهار كرد: در درجه اول جای دارد كه از رسول خادم یك تشكر ویژه داشته باشم؛ زیرا مسیر كشتی بانوان را او باز كرد. امیدوارم كه دبیر این راه را ادامه بدهد. این تصور كه اگر یك روزی كشتی بانوان را حذف كنند، خیلی سخت است. امیدوارم كه چنین اتفاقی نیافتد. دبیر خود ورزشكار المپیكی بوده و صد درصد از كشتی بانوان حمایت خواهد كرد؛ چراكه در این مسیر افراد بسیاری زحمت كشیده اند.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه كنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان