بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

گفتگو با نازنین ملایی پس از كسب طلای كانوپولوی آسیا

برنامه "بانوی قهرمان" شنبه 4 آبان، با نازنین ملایی، دارنده مدال طلای كانوپولوی آسیا، درباره سطح مسابقات آسیایی و شرایط وی به گفتگو پرداخت.

1398/08/05
12:29

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی كاناپولوی بانوان ایران در روز دوم مسابقات جام آسیا 2 مسابقه داشت كه برابر هنگ كنگ پیروز شد و اولین برد خود را بدست آورد.
نازنین ملایی، دارنده مدال طلای كانوپولوی آسیا، در خصوص سطح مسابقات اظهار كرد: سطح رقابتها در تك نفره ها خیلی بالا بود؛ زیرا جزء رشته های المپیكی محسوب می شود و همه رقیبها در تلاش هستند تا در كسب سهمیه المپیكی كه حدود 6 ماه دیگر برگزار می شود، شركت كنند.
وی، در تشریح شرایط خود در این رقابتها گفت: تمام تمریناتم بر این اساس بود كه بتوانم خودم را در این مسابقات خوب نشان بدهم؛ چراكه از این رقابتها می توانیم یك برداشت كلی برای نتایج سهمیه المپیك داشته باشیم. به دلیل یك سری مسائل و مشكلاتی كه پیش آمده بود و 2،3 ماهی از تمرین دور بوده ام با 60،70 درصد آمادگی ام توانستم در این مسابقات حاضر شوم؛ البته در یك ماه گذشته شرایط یك مقدار بهتر شد و توانستم تا حدودی ماه های از دست داده را جبران كنم؛ اما كامل نمی شد؛ زیرا من با افشین فرزام كار می كنم و تمرینات را از را دور از وی می گرفتم. خدا را شكر می كنم كه با همین میزان آمادگی موفق به كسب مدال طلا شد.
وی در پایان اظهار داشت: از مربی خوب و با دانشم، افشین فرزام و همچنین از اشرف، نایب رئیس بانوان فدراسیون قایقرانی و دكتر سهرابیان، رئیس فدراسیون به خاطر فراهم كردن شرایط تمرینی سپاسگذارم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه كنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان