بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

اعزام دختران تکواندوکار به گرند اسلم چین

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 6 آبان، با شکریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو، درباره برنامه تیم تکواندو دختران برای حضور در گرند اسلم چین گفتگو کرد.

1398/08/07
11:43

به گزارش رادیو ورزش؛ شکریان، مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در خصوص زمان اعزام ملی پوشان به رقابتهای گرند اسلم گفت: ملی پوشان امشب به رقابتهای گرند اسلم چین اعزام خواهند شد. این مسابقات برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ زیرا ملی پوشان جدا از اینکه می توانند سهمیه مسابقات گرند اسلم تیمی که 26 آبان تا 1 دی ماه مجدداً در چین برگزار می شود را کسب کنند، می توانند رنکینگ خودشان را در مسابقات کسب سهمیه قاره ای که فروردین ماه برگزار می شود، ارتقا بدهند و در قرعه کشی در گروه بهتری قرار بگیرند و نتیجه مطلوب تری را کسب کنند.
شکریان، خاطرنشان کرد: برای بحث المپیک که 2 وزن باید در مسابقات قاره ای حضور داشته باشند، کادر فنی هنوز به جمع بندی نرسیده است. امیدوارم با حضور در این مسابقات کادر فنی تیم ملی بتوانند 2 وزن مسابقات المپیک رامشخص کنند تا انشالله مسیر المپیک را بهتر طی کنیم.
وی، در پاسخ به این پرسش که به نظر شما ملی پوشان می توانند نتایج قبلی را تکرار کنند، ظهار کرد: خیلی از بهترین های تکواندوی بانوان در این رویداد حضور دارند. از طرفی دیگر، رقابتها گرید 2 دارد و با کسب مدال طلای آن 20 امتیاز به ورزشکار تعلق می گیرد. این امتیاز و جایزه نقدی حساسیت مسابقات را زیاد کرده و پیش بینی یک مقدار سخت شده است. امیدواریم ورزشکارانمان با توجه به جوانی و پتانسیل بسیار خوبی که دارند، اتفاق خوبی را در این رقابتها رقم بزنند.
مدیر روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نیز در پاسخ به این سوال که آیا دختران تکواندوکارمان نسبت به رقبا شناختی دارند، بیان کرد: با توجه به اینکه این مسابقات دومین دوره است، در دوره قبل نسبت به رقبا به شناخت رسیده اند. ملی پوشان در رقابتهای مختلف هم حضور داشته اند؛ شاید با همه رقبا مبارزه نکرده باشند؛ اما شناخت کافی دارند.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان