بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

برنامه فشرده تیم والیبال نشسته بانوان برای کسب سهمیه المپیک 2020

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 13 آبان، در مصاحبه ای با ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، درباره برنامه های تیم گفتگو کرد.

1398/08/13
22:26

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، در تشریح برنامه ها و مسابقات پیش روی تیم ملی کشورمان گفت: تیم ملی والیبال نشسته بانوان از 10 تا 17 آبان ماه در محل فدراسیون جانبازان و معلولین اردونشین هستند. ما دومین اردوی تیم ملی دختران والیبال نشسته برای اعزام به کسب سهمیه پارالمپیک 2020 کشور کانادا را در تهران پیگیری می کنیم. رقیب های سرسخت ما اکراین و کانادا هستند. طبق پیش بینی های صورت گرفته رقابتها اسفند ماه برگزار می شود. 5 مرحله اردوی دیگر و اردوی متصل به اعزام تا اسفند خواهیم داشت. انشالله که بتوانیم در این مسابقات خوب ظاهر شویم.
وی، خاطرنشان کرد: تیم از نظر رده سنی دچار تغییراتی شده است. نیاز بود که این اتفاق در تیم ما بیافتد و ملی پوشان تغییراتی داشته باشند. انگیزه ای برای ورزشکاران جوان شده است که بتوانند فیکس تیم باشند و در ارنج اصلی خودشان را نشان دهند.
ایرانمنش، در پاسخ به این سوال که آیا تورنمنت بین المللی هم برای تیم درنظر گرفته شده است، بیان کرد: تا اسفند ماه فدراسیون در تلاش است و این انگیزه را داریم که بتوانیم تورنمنت بین المللی داشته باشیم. امیدواریم این اتفاق بیافتد؛ اگر هم تورنمنتی نداشتیم، سخت کار می کنیم که به نتیجه مطلوب برسیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، اضافه کرد: احتمالاً بعد از مسابقات کسب سهمیه کانادا، جام بین قاره ای خواهیم داشت؛ البته هنوز مشخص نیست.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه کنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان