بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

برنامه فشرده تیم والیبال نشسته بانوان برای كسب سهمیه المپیك 2020

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 13 آبان، در مصاحبه ای با ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، درباره برنامه های تیم گفتگو كرد.

1398/08/13
22:26

به گزارش رادیو ورزش؛ ایرانمنش، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، در تشریح برنامه ها و مسابقات پیش روی تیم ملی كشورمان گفت: تیم ملی والیبال نشسته بانوان از 10 تا 17 آبان ماه در محل فدراسیون جانبازان و معلولین اردونشین هستند. ما دومین اردوی تیم ملی دختران والیبال نشسته برای اعزام به كسب سهمیه پارالمپیك 2020 كشور كانادا را در تهران پیگیری می كنیم. رقیب های سرسخت ما اكراین و كانادا هستند. طبق پیش بینی های صورت گرفته رقابتها اسفند ماه برگزار می شود. 5 مرحله اردوی دیگر و اردوی متصل به اعزام تا اسفند خواهیم داشت. انشالله كه بتوانیم در این مسابقات خوب ظاهر شویم.
وی، خاطرنشان كرد: تیم از نظر رده سنی دچار تغییراتی شده است. نیاز بود كه این اتفاق در تیم ما بیافتد و ملی پوشان تغییراتی داشته باشند. انگیزه ای برای ورزشكاران جوان شده است كه بتوانند فیكس تیم باشند و در ارنج اصلی خودشان را نشان دهند.
ایرانمنش، در پاسخ به این سوال كه آیا تورنمنت بین المللی هم برای تیم درنظر گرفته شده است، بیان كرد: تا اسفند ماه فدراسیون در تلاش است و این انگیزه را داریم كه بتوانیم تورنمنت بین المللی داشته باشیم. امیدواریم این اتفاق بیافتد؛ اگر هم تورنمنتی نداشتیم، سخت كار می كنیم كه به نتیجه مطلوب برسیم.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، اضافه كرد: احتمالاً بعد از مسابقات كسب سهمیه كانادا، جام بین قاره ای خواهیم داشت؛ البته هنوز مشخص نیست.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و تهیه كنندگی سحر مستدام، روزهای زوج، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان