بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

لاله صدیق در جایگاه نخست ایستاد

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 18 آبان، در مصاحبه ای با لاله صدیق، اتومبیلران، در ارتباط با رقابتهای قهرمانی کشور گفتگو کرد.

1398/08/18
15:54

به گزارش رادیو ورزش؛ در مسابقات اتومبیلرانی سرعت بانوان لاله صدیق موفق شد عنوان اولی را از آن خود کند.
لاله صدیق، اتومبیلران، در خصوص مقام قهرمانی خود در رقابتهای سرعت گفت: این موفقیت با توکل به خدا، دعای پدر و مادرم و حمایت تیم خوبم حاصل شد. به اعتقاد من این مقام را به تنهایی بدست نیاورده ام و پیروزی کسب شده نتیجه زحمات همه عوامل اطرافم است.
وی، درباره سطح رقابتها اظهار کرد: مسابقه حتی از زمان تمرین تا به اکنون خیلی پر تنش بود. متأسفانه در این رقابت به دلیل مشکلات خانوادگی که وجود داشت، نرسیدم خیلی خوب تمرین کنم. کلاً 2 جلسه تمرین داشتم؛ اما انگیزه ام خیلی بالا بود. همیشه هم به لطف خدا معجزاتی اتفاق می افتد.
این بانوی اتومبیلران افزود: در تایم گیری پوزیشنم قابل قبول بود؛ اما آن چیزی نبود که دلم می خواست. در مسابقه هم تصادفات زیادی اتفاق افتاد.
صدیق، در مقابل این گفته که حریفان می خواستند شما را از صحنه رقابت خارج کنند، تصریح کرد: هیجان مسابقه به همین است؛ البته من این رفتارها را تأیید نمی کنم؛ به دلیل اینکه مسابقه یعنی یک رقابت فشرده، عادلانه و قانونمند. معمولاً در چنین شرایطی سعی می کنم خونسردی ام را حفظ کنم.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای زهرا محمودوند و سحر مستدام، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان