بانوی قهرمان روزهای زوج از ساعت 14:30 به مدت 30دقیقه

شرایط تمرینی بانوان فوتسالیست برای رقابتهای قهرمانی آسیا

برنامه "بانوی قهرمان" دوشنبه 20 آبان، در مصاحبه ای با شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، درباره اردوی نخست تیم ملی جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا گفتگو كرد.

1398/08/20
15:58

به گزارش رادیو ورزش؛ اولین اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال بانوان امروز به پایان می رسد. این تیم برای شركت در رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می شود.
شهناز یاری، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، در خصوص اولین اردوی بانوان ملی پوش اظهار كرد: همانطور كه پیش بینی می كردیم، اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیكنان با انگیزه خیلی بالا در اردو تمرین می كنند. تمام تلاشمان را می كنیم كه بهترین نفرات را گزینش كنیم. هنوز هم فرصت برای بازیكنان باقی است و هر بازیكنی كه از جمع ما خارج شود، به این منزله نیست كه دیگر از اردوهای ملی حذف شده است. تا پایان مسابقات لیگ فوتسالیست ها این فرصت را دارند كه دیده شوند.
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان، عنوان كرد: قطعاً با شروع نیم فصل دوم، بازیهای لیگ را مجدداً زیر نظر می گیرم و برای دیدن بازیهای مهم به شهرهای مختلف اعزام خواهم شد. این بازیكنان مدام ارزیابی می شوند؛ بنابراین هنوز فرصت دارند كه به تیم ملی شان كمك كنند و ما این حق را برای همه آنها محفوظ نگه خواهیم داشت.
وی، در پاسخ به این سوال كه در اردوی بعدی از همین بازیكنان دعوت می كنید یا بازیكنان جدیدی را شاهد خواهیم بود، تصریح كرد: اردوی جدید احتمالاً 15 آذر شروع می شود. مسلماً نفراتی از این اردو را دعوت می كنیم و بازیكنان جدیدی هم به جمع مان اضافه خواهند شد.
یاری، نیز در پاسخ به این پرسش كه آیا بازیكنانی كه در اردوی تیم ملی حضور دارند، می توانند جایگزین مناسبی برای بازیكنان تیم ملی باشند، بیان كرد: به جرأت می توانم بگویم كه این نفرات از بازیكنان تراز اول فوتسال ما چیزی كم نداشتند. شاید تنها تفاوتشان در تجربه باشد.
برنامه بانوی قهرمان، با اجرای محمودوند، روزهای زوج ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
بانوی قهرمان