ایران ما هر روز از ساعت 13:45 به مدت 15دقیقه

پیش بینی کسب 7 سهمیه المپیک از استان ایلام

برنامه "ایران ما" روز سه شنبه 21 اسفند با حضور بهروز حیدرزاده، مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام به بررسی وضعیت ورزش در این استان اختصاص داشت.

1397/12/22
08:28

به گزارش رادیو ورزش؛ بهروز حیدرزاده، مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام درخصوص رشد و توسعه ورزش در این استان بیان کرد: با توجه به اینکه امسال پروژه های خوب و تاثیرگذاری را افتتاح کردیم، این امیدواری وجود دارد که در سالهای آتی نسبت به گذشته در سطح ملی و بین المللی موفقیتهای بیشتری داشته باشیم. بعلاوه در رشته هایی که امید کسب سهمیه المپیک داریم، برنامه ریزی کرده و در این رابطه ستاد تشکیل داده ایم تا در سال 98 کسب سهمیه المپیک بیشتری داشته باشیم. کسب 7 سهمیه المپیک را پیش بینی کرده ایم. در رشته های وزنه برداری، کاراته، تیراندازی و دوومیدانی شانس کسب سهمیه داریم.
حیدر زاده با اشاره به دوران پر بار مدیریت فرزاد فتاحی، مدیر کل اسبق ورزش و جوانان استان ایلام در رابطه با زیرساختهای ورزشی استان عنوان کرد: فتاحی یکی از مدیران موفق کشور در استان ما بود. افتخار داشتم به عنوان معاونت ورزشی استان در خدمت وی بود. ما در سه حوزه زیر ساخت، ورزش همگانی و قهرمانی در سه دوره کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی کرده ایم. برای اولین بار 7 نماینده از استان ما شامل 6 ورزشکار و 1 مربی در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور داشتند. بعلاوه در حال پرورش استعدادهایی هستیم تا در سالهای بعد جایگزین قهرمانها شوند و خزانه ورزش استان را بیشتر از گذشته تقویت کنند.
برنامه "ایران ما" روز سه شنبه 21 اسفند با اجرای شریفی بود. این برنامه ساعت 16:35 روزهای فرد به مدت 25دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ایران ما