ایران ما هر روز از ساعت 13:45 به مدت 15دقیقه

مهمترین اخبار ورزشی لرستان

برنامه "ایران ما" یکشنبه 12 خرداد، با فیضی، مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان لرستان، در ارتباط با مهمترین و تازه ترین اخبار ورزشی این استان گفتگویی انجام داد.

1398/03/13
08:08

به گزارش رادیو ورزش؛ فیضی، مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان لرستان، در تشریح مهمترین اخبار ورزشی این استان اظهار داشت: روز گذشته مجمع انتخاباتی هیأت بوکس استان لرستان با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد. در این مجمع شهریار رحمانی از قهرمانان اسبق این رشته به عنوان رئیس هیأت از اعضای مجمع رأی اعتماد گرفت و برای 4 سال سکاندار هیأت بوکس استان شد.
فیضی، افزود: در روزهای آتی اعزام ورزشکاران بانوی کم بینا و نابینای استان لرستان به رقابتهای دو و میدانی کشور را داریم. این مسابقات خرداد ماه به میزبانی سنندج برگزار می شود. ما نیز مسابقات جام رمضان را در رشته های مختلف داریم که در بخش بانوان و آقایان در حال برگزاری است.
مسابقات پهلوان زورخانه ای عصر روز گذشته برگزار شد و برنامه استعدادیابی در رده نونهالان را برپا کردیم.
وی، به درخشش ورزشکاران لرستانی اشاره کرد و گفت: در مسابقات لیگ طلایی دو و میدانی ورزشکاران لرستانی توانستند برای ما مقام کسب کنند. در مرحله نخست این رقاتبها امیرحسین برزویی از لرستان در ماده 1500 متر به مقام سوم دست یافت و سیاوش سلیمی که به پرنده لرستان مشهور است، توانست در پرش ارتفاع مقام نخست رقابتها را کسب کند. همچنین ما دعوت 8 جودکار بانو و یک جودکار آقا را به تیم ملی داریم.
برنامه ایران ما، با اجرای شیرین هاشمی، هر روز ساعت 12:00 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ایران ما