ایران ما ایام نوروز هر روز از ساعت 9:00 به مدت 55دقیقه

نبود اسپانسر، چالش بزرگ ورزش استان فارس

برنامه "ایران ما" سه شنبه 11 تیر، با سالاری، معاون توسعه ورزش استان فارس، درباره برنامه ها و همچنین نقاط قوت و ضعف ورزش این استان گفتگویی انجام داد.

1398/04/11
18:29

به گزارش رادیو ورزش؛ سالاری، معاون توسعه ورزش استان فارس، در ارتباط با برنامه ها و اقدامات اخیر اداره کل ورزش و جوانان استان فارس اظهار داشت: ورزش استان فارس کمافی السابق تلاش می کند که به سهم خود در عزت و اقتدار ملی کشور ایفای نقش کند. با عنایت به اینکه سال المپیکی را در پیش داریم، از قهرمانان استان که شانس کسب سهمیه هستند، حمایت ویژه ای می کنیم. این مسئله در اولولیت همه برنامه ها قرار دارد.
همچنین با توجه به برنامه راهبردی که برای ورزش استان نوشته ایم، یکی از اهداف کلانمان افزایش سهم ورزش فارس در عزت و اقتدار ملی است.
سالاری، در تشریح سوابق کاری خود در حوزه ورزش استان فارس گفت: بنده مدت دو سال است که در پست معاونت ورزشی فعالیت می کنم و قبل از آن به عنوان یک خدمتگزار در اداره ورزش و جوانان شهر شیراز بوده ام. در مجموع حدود 26 سال است که در حوزه ورزش استان فعالیت می کنم.
وی، در پاسخ به این پرسش که با توجه به سوابق کاری که در حوزه ورزش استان فارس دارید، نقاط ضعف و قوت ورزش این استان را بیان کنید، تصریح کرد: نقطه قوت ورزش استان فارس وجود منابع انسانی قدرتمند است. این استان مربیان، داوران و ورزشکاران بسیار عالی و قدرتمند دارد. دومین نقطه قوت هم مشارکت مردم در ورزش همگانی و قهرمانی است.
یک بحثی که واقعاً در آن ضعف داریم، نبود اسپانسرهای قدرتمند در حوزه ورزش استان است. ما در حوزه منابع انسانی بهترینها را در ایران داریم؛ اما به دلیل اینکه حامیان مالی قدرتمند در فارس وجود ندارد؛ این افراد وقتی به اندازه ای پیشرفت می کنند، مجبور می شوند استان را ترک کنند و به تیم های دیگر استانها بپیوندند.
برنامه ایران ما، با اجرای کاظمی، روزهای فرد، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ایران ما