ایران ما هر روز از ساعت 13:45 به مدت 15دقیقه

بندرعباس نیازمند پیست اتومبیلرانی و موتورسوری

برنامه "ایران ما" یکشنبه 7 مهر، با ایرجی، رئیس هیأت اتومبیلرانی هرمزگان، در خصوص وضعیت اتومبیلرانی و موتورسواری این استان به گفتگو پرداخت.

1398/07/07
18:17

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ ایرجی، رئیس هیأت اتومبیلرانی هرمزگان، درباره وضعیت اتومبیلرانی این استان گفت: در سالهای قبل ورزشکاران هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری در محل هایی تمرین می کردند که از زیرساخت هایی به دست خودشان و خودمان بود. متأسفانه به دلیل تعریف جاده اصلی ورودی شهر بندرعباس، تنها پیست موتور کراس استان هرمزگان در سال 96 تخریب شد. با هماهنگی هایی که با اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت و وعده وعیدهایی که از طرف استانداری به ما دادند، مقرر شد پیست جدیدی احداث شود؛ اما متأسفانه به دلیل عدم تخصیص اعتبار، مشکلات مالی و تورم تا به اکنون چنین اتفاقی رخ نداده است.
وی، در پاسخ به این پرسش که آیا در استان هرمزگان پیست دیگری برای موتورسواری و اتومبیلرانی وجود دارد، عنوان کرد: در سالهای گذشته به همت دوستانم در هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی و بعضاً به همت فرمانداران، در شهرستان های بستک و قشم، پیست های موتور کراس طراحی و ساخته شد که مسابقات داخلی خودمان در این دو شهر در حال انجام است؛ اما متأسفانه در مرکز استان پیستی برای موتور کراس هم نداریم.
ایرجی، اضافه کرد: در رشته اتومبیلرانی به همت اداره کل ورزش و جوانان و لطفی که مدیر کل و معاونت محترمشان به ما و رشته اتومبیلرانی داشتند، از پارکینگ مجموعه خلیج فارس به عنوان پیست اتومبیلرانی، هرچند کوچک برای آموزش مهارت رانندگی و بعضاً مسابقاتی که نیاز به مسافت ندارد، استفاده می کنیم.
برنامه ایران ما، با اجرای کاظمی، روزهای فرد، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ایران ما