ایران ما هر روز از ساعت 13:45 به مدت 15دقیقه

نگاهی به وضعیت شنای کرمانشاه

برنامه "ایران ما" سه شنبه 23 مهر، با پیمان جاویدان، رئیس هیأت شنا کرمانشاه، درباره وضعیت شنای استان و مشکلات هیأت به گفتگو پرداخت.

1398/07/23
20:54

به گزارش رادیو ورزش؛ پیمان جاویدان، رئیس هیأت شنا کرمانشاه، در ارتباط با وضعیت رشته شنای استان گفت: خوشبختانه ما در این رشته نتایج خوبی کسب کرده ایم. در مسابقات المپیاد، در رده سنی 13،14 سال موفق شدیم رتبه دوم را کسب کنیم و در مجموع 6 طلا، 16 نقره و 8 برنز بدست آوردیم. همچنین در مسابقات آسیایی که اخیراً در هند برگزار شد، مسعود وکیلی موفق شد مدال برنز سکوی 10 متر هماهنگ را کسب کند.
وی، افزود: مربی تیم شیرجه ایران، شهنام نظرپور از کرمانشاه است. در رشته واترپلو هم الماسی و عباسی که موفق شدند بعد از 40 سال مقام سوم آسیا را کسب کنند، از ورزشکاران این استان هستند.
جاویدان، در پاسخ به این سوال که برای ارتقاء سطح شنای این استان به چه چیزهایی نیاز است، اظهار کرد: مشکل ما در این رشته ماده 88 است؛ البته این نیاز همه استانهاست. قانون گذاشته شده که اماکن ورزشی باید به اجاره بروند. اکنون استخر در اختیار ما است؛ اما با توجه به اینکه برای گذارندن امور هیأت به بودجه نیاز داریم، مجبور هستیم که استخر را اجاره بدهیم. در اصل از تایم تمرین تیم هایمان می زنیم تا بتوانیم یک مقدار روی پای بایستیم.
رئیس هیأت شنا کرمانشاه، عنوان کرد: با توجه به اینکه کرمانشاه پایگاه قهرمانی شنا شناخته شده، بهتر است که استخر بدون اجاره در اختیار هیأت باشد تا ورزشکارنمان بتوانند با تمرین بیشتر، نتایج بهتری کسب کنند.
برنامه ایران ما، با اجرای کاظمی، روزهای فرد، ساعت 14:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ایران ما