فرزند ایران شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

فرزند ايران

پریا شهریاری، بانویی كه فوتبال ساحلی را به اوج رساند

برنامه "فرزند ایران" روز دوشنبه 21 آبان با حضور پریا شهریاری، رئیس كمیته فوتبال ساحلی به موضوع قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره ای امارات اختصاص داشت.

1397/08/22
11:25

به گزارش رادیو ورزش؛ پریا شهریاری، رئیس كمیته فوتبال ساحلی كه با 34 سال سن این سمت را داراست؛ در مورد نحوه شروع به كارش گفت: من حدود 16 سال است كه در فدراسیون فوتبال مشغول به كار هستم. بعد از اینكه پیش دانشگاهی را تمام كردم؛ به دلیل علاقه زیادی كه به كار داشتم؛ پرس و جو كردم كه كار مناسبی پیدا كنم و متوجه شدم فدراسیون فوتبال نیرو جذب می كند. بعد از مصاحبه و امتحان استخدام شدم.
وی درخصوص كسب عنوان قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره ای امارات اظهار كرد: تیم هایی كه با ایران همگروه بودند مثل تاهیتی و روسیه جز قدرتهای دنیا هستند. تیم ملی در مرحله گروهی مقابل آنها بازی زیبایی را به نمایش گذاشت و در مجموع در 5 دیدار 5 پیروزی كسب كرد. این عملكرد با حضور جوانانی بود كه برای اولین بار در رویدادی بین المللی حضور داشتند و بعد از 12 سال جوانگرایی در فوتبال ساحلی با موفقیت همراه بود. همچنین محمد مرادی با 22 سال سن به عنوان پدیده جوان سال معرفی شد و حمید بهزادپور به عنوان بهترین دروازه بان جام بین قاره ای این دوره لقب گرفت.
شهریاری در آخر عنوان كرد: من ناظر فیفا هستم. در مسابقات المپیك جوانان آرژانتین در فوتبال ناظر مسابقات بودم و به عنوان بهترین ناظر فینال مسابقات را نظارت كردم. به عنوان مدرس فیفا در بحث مدیریت ورزشی تدریس می كنم و فوق لیسانس مدیریت ورزشی دارم.
برنامه "فرزند ایران" روز دوشنبه 21 آبان با اجرای كاظم زاده بود. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
فرزند ایران