فرزند ایران شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 به مدت 30دقیقه

رادیو ورزش

فرزند ايران

نتایج روز نخست مسابقات تیروكمان ارتش های جهان در تهران

برنامه "فرزند ایران" روز سه شنبه 22 آبان با حضور سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس سیزم آسیا به موضوع برگزاری مسابقات تیراندازی با كمان ارتش های جهان در ایران اختصاص داشت.

1397/08/23
08:49

به گزارش رادیو ورزش؛ سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس سیزم آسیا پیرامون مسابقات تیراندازی با كمان ارتش های جهان كه در تهران در حال برگزاری است؛ توضیح داد: اولین دوره مسابقات تیروكمان ارتش های جهان "سیزم" به میزبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در مجموعه آكادمی تیروكمان در حال برگزاری است. در این دوره از رقابتها كشورهای روسیه، چین، برزیل، اكراین، كره شمالی، سریلانكا و ایران در دو بخش مردان و زنان در شته های ریكرو و كامپاند به رقابت می پردازند. روز گذشته مراسم افتتاحیه این رقابتها در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و امروز ساعت 9 صبح مسابقات آغاز شده است.
وی درخصوص نتایج روز اول مسابقات در دو بخش مردان و زنان بیان كرد: تیمهای برزیل تقریبا همه ملی پوشانی كه در مسابقات المپیك قبلی شركت كرده بودند را بهمراه آورده بود. روسیه، چین و كره شمالی نیز با تیمهای خوبی آمده اند. تا به این لحظه در بخش خانمها در قسمت ریكرو روسیه و كره شمالی فینالیست شدند و برای اولین بار ریكرو بانوان كشور ما به مقام سوم رسید و چین چهارم شد. در ریكرو مردان روسیه و چین فینالیست شدند و كره شمالی سوم شد. در كامپاند آقایان ایران و روسیه به فینال را پیدا كردند. در كامپاند بانوان روسیه و ایران به فینال رسیدند كه این فینال فردا برگزار می شود.
باران چشمه عنوان كرد: این میزبانی برعهده تربیت بدنی نیروهای مسلح گذاشته شده است. جا دارد از فرمانده ارتش و همچنین مدیران تربیت بدنی ارتش تشكر كنم. فدراسیون تیروكمان هم تمام امكانات و شرایط را فراهم كرد تا مسابقات براساس قوانین بین المللی برگزار شود كه تاكنون این امر به نحو احسن انجام گرفته است.
برنامه "فرزند ایران" روز سه شنبه 22 آبان با اجرای كاظم زاده بود. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
فرزند ایران