یك جهان یك جام هر روز در زمان جام جهانی از ساعت 11:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

يك جهان يك جام

سنت شكنی انگلیس و پیروزی در ضربات پنالتی

برنامه "یك جهان یك جام" روز چهارشنبه 13 تیر ماه با حضور علیرضا مرزبان و حمید درخشان، مربیان فوتبال به تحلیل بازیهای روز گذشته سوئد در مقابل سوئیس و انگلیس در مقابل كلمبیا در چهارچوب رقابتهای جام جهانی فوتبال 2018 اختصاص داشت.

1397/04/13
15:25

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا مرزبان، مربی فوتبال در خصوص بازی روز گذشته سوئد مقابل سوئیس اظهار كرد: برای اولین بار سوئد یك بازی صد در صد كلاسیك را انجام داد. این تیم كیفیت زیادی ندارد ولی در این بازی كیفیت خوبی از خود نشان داد و توانست در تمام محورها و از جمله سیستم دفاعی خیلی خوب كار كند. بعلاوه در بخش هجومی هم خوب بود و در ضربات ایستگاهی واقعا قوی بود. همچنین در این بازی كارهای تركیبی خوبی انجام شد.
وی ادامه داد: سوئیس برای اولین بار كیفیت فوتبال بدی داشت. دوندگی خوبی نداشت و تقسیم نیروها خوب نبود و تیم سوئد به حق برنده بازی بود.
حمید درخشان، مربی فوتبال دیگر میهمان این برنامه بود كه در مورد بازی كلمبیا و انگلیس بیان كرد: بازی دیشب از چندین جنبه بازی خیلی خوبی بود. قدرت، سرعت و دوندگی دو تیم انگلیس و كلمبیا قابل بحث بود. در نهایت بعد از مارتن 120 دقیقه ای بازی به ضربات پنالتی كشیده شد. در این مواقع تمركز در ضربات آخر سرنوشت بازی را تعیین می كند و این تیم انگلیس بود كه از تمركز كافی برخوردار بود و بازی را حتی در دقایق پایانی كه گل تساوی را خوردند، از دست نداد. انگلیسی ها چندین دوره با ضربات پنالتی از دوره مسابقات حذف می شدند ولی این بار پیروز میدان بودند. البته از شایستگی كلمبیا هم چیز كم نشد ولی این تیم در غیاب خامس یك مقدار به مشكل برخورد و با تمام تلاشی كه داشت، شانس پنجاه پنجاه را در ضربات پنالتی نداشت.
برنامه "یك جهان یك جام" روز چهارشنبه 13 تیر با اجرای نوروزی پخش شد. این برنامه همه روزه از ساعت 11:35 به مدت 25 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یك جهان یك جام