یك جهان یك جام هر روز در زمان جام جهانی از ساعت 11:35 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

يك جهان يك جام

پایان بی نقص كار تیم داوری ایران در جام بیست و یكم

برنامه "یك جهان یك جام" روز یكشنبه 24 تیر ماه با حضور محمد فنایی، كارشناس داوری به موضوع قضاوت تیم داوری ایران در بازی شب گذشته بلژیك و انگلیس در چهارچوب رقابتهای جام جهانی فوتبال 2018 اختصاص داشت.

1397/04/24
14:05

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم داوری ایران در جام جهانی 2018، متشكل از علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری با قضاوت بازی بلژیك و انگلیس در دیدار رده‌بندی و در مجموع با داوری در 4 بازی به كار خود در این رقابتها خاتمه داد.
محمد فنایی، كارشناس داوری كه خود در بالاترین سطح جام جهانی حضور داشته پیرامون قضاوت داوران ایرانی در این دوره از جام جهانی اظهار كرد: بازی شب گذشته بلژیك و انگلیس بازی روانی بود كه هر دو تیم درگیری و مشكلی ایجاد نكردند و درنتیجه فغانی كار خیلی راحتی داشت و تلاش كرد كه اشتباهی نداشته باشد. او 3 اخطار به موقع و بجا داد و بازی را با آرامش تمام كرد.
وی ادامه داد: با حضور داوران ایرانی تاریخ دیگری از جام جهانی رقم خورد. امیدواریم این امر تداوم داشته باشد و این خود باوری در جامعه داوری ما حفظ شود. البته انتظار می رود كه همانطور كه به بازیكنان فوتبال انگیزه و اعتبار داده می شود با داورهای كشور هم به همین شكل رفتار شود. ما جوانان مستعدی داریم كه می توانند در این عرصه بدرخشند. این توجه به جامعه داوری باید با فرهنگ سازی پیشرفت كند و مردم هم نسبت به جامعه داوری انصاف، محبت و احترام بیشتری قائل شوند.
برنامه "یك جهان یك جام" روز یكشنبه 24 تیر با اجرای ابوفاضلی و كارشناسی خداپرست پخش شد. این برنامه همه روزه در ایام جام جهانی از ساعت 11:35 به مدت 25 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یك جهان یك جام