جاكارتا2018 شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

جاكارتا2018

تیم ملی كبدی و تلاش ها برای قهرمانی در جاكارتا

برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه 31 تیر با حضور غلامرضا مازندرانی، سرمربی تیم ملی كبدی به موضوع وضعیت آماده سازی تیم ملی كبدی برای حضور در بازیهای آسیایی اختصاص داشت.

1397/05/01
08:30

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا مازندرانی، سرمربی تیم ملی كبدی كه تیمش 9 اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته و در اردوی دهم بسر می برد، در رابطه با وضعیت آمادگی تیم ملی كبدی برای حضور در بازیهای آسیایی اظهار كرد: این هفته تیم كبدی برای مسابقات تداركاتی به هندوستان اعزام می شود. حدود یك ماه تا بازیهای آسیایی زمان داریم و شرایط عمومی تیم خوب است. در بحث فنی هم به جمعبندی هایی رسیدیم و با اردوی هند تركیب نهایی مشخص می شود.
وی ادامه داد: امسال مصدومیت جدی نداشتیم. طبق آخرین تست آمادگی كه یك ماه و نیم پیش گرفته شد، به طورمیانگین 70 درصد تیم در آمادگی بود و امیدواریم این عدد را به 75 درصد برسانیم. ما در ابتدای اردوی بعدی یك تست دیگر از بازیكنان می گیریم تا در زمان اعزام به مسابقات آمادگی كلی داشته باشیم.
مازندرانی با تاكید بر این نكته كه این دوره با دوره های قبلی بازیهای آسیایی متفاوت است در این خصوص بیان كرد: در دوره قبل تنها تیمی كه به مدعیان اضافه شد، تیم كره بود ولی امسال بنگلادش، سریلانكا و پاكستان هم به جمع مدعیان پیوسته اند. به علاوه اینكه هند هم قدرت اول كبدی جهان و آسیاست و اگر هر كدام از آنها در گروه ما قرار بگیرد، كار سختی را در پیش خواهیم داشت.
سرمربی تیم ملی كبدی در مورد تاثیر حضور تیمش در تورنمنت 6 جانبه امارات بیان كرد: در مدت 3 ماهی كه اردوی تداركاتی تشكیل شده است، موفق به برگزاری بازی تداركاتی نشده بودیم. این تورنمنت كمك خیلی خوبی به تیم كرد. یكسری از بازیكنان جوان را بازی دادیم و در بعضی پستها كه تردید داشتیم، به جمعبندی كلی رسیدیم. در این مسابقات حریفان با تركیب اصلی خود حضور داشتند و به شناخت خوبی از آنها رسیدیم. همچنین طی این مسابقات بازیكنان ما به این خودباوری رسیدند كه توانایی آنها در حد بازیهای آسیایی است. به این تیم بسیار امیدواریم چون تركیب جوان و با تجربه ای هستند. اگر به فینال برسیم نیز برای شكست هند برنامه داریم و قهرمانی برای ما دور از دسترس نیست و برایش مبارزه می كنیم.
برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه 31 تیر با اجرای كاظم زاده بود. این برنامه ساعت 16:05 تا 16:30 شنبه تا پنجشنبه به مدت 25دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جاكارتا2018