جاكارتا2018 شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

جاكارتا2018

"خود باوری و امید" نام كاروان ورزشی ایران در بازیهای پارآسیایی جاكارتا

برنامه "جاكارتا 2018" دوشنبه 26 شهریور ماه با حضور هادی رضایی، سرپرست كاروان ورزشی ایران به بازیهای آسیایی جاكارتا به موضوع آخرین وضعیت كاروان ورزشی كشور اختصاص داشت.

1397/06/27
11:02

به گزارش رادیو ورزش؛ هادی رضایی، سرپرست كاروان ورزشی ایران به پارآسیایی جاكارتا پیرامون وضعیت كاروان ورزشی برای حضور در این رقابتها اظهار كرد: نام كاروان ایران در این دوره از بازیها "خودباوری و امید" و شعار "كاروان با توكل و تلاش ما می توانیم" هست. امیدواریم ورزشكاران ما درخشش خوبی داشته باشند.
وی ادامه داد: با توجه به اینكه همزمان با اعزام كاروان به پارآسیایی جاكارتا، سالروز شهادت سردار حسین همدانی نیز هست. وهب همدانی پسر این شهید به عنوان سرپرست نمادین كاروان برای تجلیل از مقام شامخ شهیدان حرم همراه كاروان حضور دارد.
رضایی تصریح كرد: 209 ورزشكار، 80 نفر كادر فنی و 52 نفر از اهالی رسانه، كادر پزشكی، مترجم و ... در دو گروه و در تاریخهای 9 و 10 مهر ماه به جاكارتا محل برگزاری بازیها وارد می شوند.
وی تاكید كرد: ما به هیچ وجه نفر اضافه نداریم و همه ورزشكاران با معیار و تحلیل انتخاب شده اند كه مدال آور باشند. بعلاوه با حداقل كادر فنی شركت می كنیم و قدری هم فشار به رشته های مختلف آورده ایم كه باید از این بابت عذرخواهی كنیم. تك تك همراهان مسئولیت دارند و حداقل افراد مورد نیاز را استفاده كرده ایم. برای هر سمت و همراهی تعریف داریم و شاید هر نفر اندازه دو نفر كار و مسئولیت داشته باشد. افراد ویژه هم كم و شاید اندازه 4 و 5 نفر حضور داشته باشند.
سرپرست كاروان ورزشی یادآور شد: با توجه به حمایت دولت و وزارت ورزش و جوانان كل ارز مورد نیاز تامین شده و هیچ مشكلی نداریم و بدون دغدغه اعزام می شویم تا ورزشكاران مدالهای خوشرنگی را برای كشور هدیه بیاورند. همه ورزشكاران روز چهاردهم در افتتاحیه شركت دارند تا عظمت ورزشكاران ایرانی را به نمایش بگذارند.
برنامه "جاكارتا 2018" روز دوشنبه 26 شهریور با اجرای نوروزی بود. این برنامه به آخرین اخبار مسابقات آسیایی و تاریخچه حضور رشته های مختلف ورزشی می پردازد و ساعت 16:05 روزهای شنبه تا پنجشنبه به مدت 25 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جاكارتا2018