جاكارتا2018 شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

جاكارتا2018

آمادگی شناگران جانباز و معلول برای كسب مدال در پارآسیایی جاكارتا

برنامه "جاكارتا 2018" روز شنبه 31 شهریور با حضور محمدحسین اقبالی، سرپرست انجمن شنای فدراسیون جانبازان و معلولین به موضوع وضعیت تیم ملی شنای جانبازان و معلولین جهت اعزام به پارآسیایی جاكارتا اختصاص داشت.

1397/07/01
09:03

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدحسین اقبالی، سرپرست انجمن شنای فدراسیون جانبازان و معلولین پیرامون وضعیت شناگران جانباز و معلول جهت اعزام به پارآسیایی جاكارتا اظهار كرد: تعداد 4 شناگر برای اعزام به پارآسیایی جاكارتا انتخاب شده اند كه انتخاب آنها براساس رنك بوده و افرادی هستند كه امید به مدال آوری دارند. از امشب اولین اردوی متمركز آنها شروع می شود كه متصل به اعزام است. ما در دو دوره قبل با 6 ورزشكار شركت كردیم و در تیمی هم مدال گرفتیم ولی این بار چون تعداد كم است نمی توانیم در تیمی شركت كنیم. وی در ادامه افزود: ورزشكاران ما از آمادگی خوبی برخوردارند. شاهین ایزدیار تمرینات منظمی داشته و انگیزه اش بالاست و یك تا چند مدال او قطعی است. اگر كلاسها ادغام نشود علیرضا جلیلی در كلاس S2 قطعا مدال می گیرد. محمدرضا رهبری در كلاس S5 آمادگی خوبی دارد و امیدواریم نقره یا برنز بگیرد. علی محمودخانی هم روی مدال است.
اقبالی عنوان كرد: تمام امیدمان به رنكی است كه اواخر هفته آینده اعلام خواهد شد و بدین ترتیب تعداد شركت كنندگان در هر ماده دقیقا مشخص می گردد و رقیبان اصلی مان را می شناسیم و می توانیم پیش بینی دقیقتری در مورد مدالها داشته باشیم.
وی درخصوص تیم شنای كم بینایان و نابینایان توضیح داد: در بخش كم بینایان و نابینایان هم دو ورزشكار ما 3 ماه پیوسته در اردو هستند. انگیزه این دو بسیار بالاست. بعلاوه محمدحسین كریمی و شاهین ایزدبار 13 روز با دو مربی در كمپ تمرینی مجارستان حضور داشتند كه از نظر روحی و روانی بسیار تاثیرگذار بود و امید مدال داریم.
برنامه "جاكارتا 2018" روز شنبه 31 شهریور با اجرای نوروزی بود. این برنامه به آخرین اخبار مسابقات آسیایی و تاریخچه حضور رشته های مختلف ورزشی می پردازد و ساعت 16:05 روزهای شنبه تا پنجشنبه به مدت 25 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جاكارتا2018