جاكارتا2018 شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

جاكارتا2018

تیرها در چله صاحب نامان تیراندازی با كمان جانبازان و معلولین كشور برای پارآسیایی جاكارتا

برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه اول مهر با حضور مجید كهتری، رئیس انجمن تیراندازی با كمان جانبازان و معلولان به موضوع وضعیت تیم ملی تیراندازی با كمان برای اعزام به پارآسیایی جاكارتا اختصاص داشت.

1397/07/02
08:36

به گزارش رادیو ورزش؛ مجید كهتری، رئیس انجمن تیراندازی با كمان جانبازان و معلولین پیرامون وضعیت تیم ملی در آستانه اعزام به پارآسیایی جاكارتا اظهار كرد: تیم ما قهرمان دوره قبل پارآسیایی است. این دوره نیز مانند دوره قبل با 9 نفر به مسابقات اعزام خواهیم شد. قهرمانان ما از صاحب نامهای این رشته هستند و امید داریم با توجه به تمرینات فشرده و منظمی كه داشتند، نتیجه مطلوبی كسب كنند.
وی ادامه داد: در این 8 روز باقیمانده یادآوری تكنیكی و تاكتیكی انجام می گیرد و ورزشكاران در مبحث مهارت روانی خود را آماده پارآسیایی جاكارتا می كنند.
كهتری درخصوص امكانات و تجهیزات فراهم شده برای ورزشكاران این رشته ورزشی گفت: ورزشكاران ما قانع هستند و همیشه به حداقلها راضی بوده اند و توانستند نتایج خوبی را هم بدست آورند. با پشتیبانی فدراسیون و پارالمپیك تجهیزات مورد نیاز ورزشكاران تهیه شده و مشكل تجهیزات فنی نداریم.
وی در رابطه با كمپ تمرینی تیم ملی بیان كرد: دو سال است كه ورزشكاران در كمپی كه توسط بخش خصوص در جاده شهریار ایجاد شده تمرین دارند كه رستوران، خوابگاه و محل تمرین در آن قرار دارد و تمرینات مفید و مستمری در آنجا انجام می گیرد.
كهتری درخصوص وضعیت آمادگی زهرا نعمتی در این اردوها با توجه به مسائلی كه برای این قهرمان ارزنده كشورمان در بازیهای آسیایی جاكارتا رخ داد، عنوان كرد: در سطح قهرمانی، بالای 70 درصد تیراندازی با مهارت روانی و ذهنی انجام می گیرد تا تكنیك و تاكتیك و مهارت جسمی. وقتی ورزشكار حرفه ای می شود، مشكلاتش هم بزرگتر می گردد. زهرا نعمتی ورزشكار بزرگ و برند جهانی این رشته است. ویژگی نعمتی و اكثر ورزشكاران ما این است كه از عهده كارشان برمی آیند. نعمتی هم این توانمندی را دارد كه خیلی راحت در زمانهای بحرانی بر اوضاع روحی و روانی خود كنترل داشته باشد. علیرغم مشكلاتی كه در آسیایی جاكارتا برای او رخ داد، تلاش كردیم تا برای پارالمپیك آماده شود. او تحت فشار زیادی قرار داشت ولی الان در آمادگی كامل بسر می برد.
برنامه "جاكارتا 2018" روز یكشنبه اول مهر با اجرای كاظم زاده بود. این برنامه به آخرین اخبار مسابقات آسیایی و تاریخچه حضور رشته های مختلف ورزشی می پردازد و ساعت 16:05 روزهای شنبه تا پنجشنبه به مدت 25 دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
جاكارتا2018