ورزش و جامعه هر روز به جز جمعه از ساعت 12:00 به مدت 60دقیقه

رادیو ورزش

ورزش و جامعه

جایگاه ایران در تولید و فروش محصولات ورزشی

برنامه "ورزش و جامعه" یکشنبه 14 اردیبهشت در گفتگو با سید حسین محمودی، تولیدکننده البسه ورزشی و دبیر اتحادیه تولید کنندگان تولیدکنندگان ورزشی تهران به بررسی وضعیت کشور از نظر تولید و فروش محصولات ورزشی پرد

1399/02/14
12:54

به گزارش رادیو ورزش، سید حسین محمودی، تولیدکننده البسه ورزشی و دبیر اتحادیه تولید کنندگان محصولات ورزشی تهران، در پاسخ به این سوال که به نظر شما دلیل اینکه کالای ایرانی بعضاْ در حوزه ورزش کمتر خریداری می شود چیست و آیا اصلاْ‌ این مطلب صحیح است، عنوان کرد: تولیدات ورزش اگر با برنامه ریزی و درایت پیش برود، در اقتصاد ایران جایگاه بسیار خوبی خواهد داشت. بعضی از کشورها برندهای مخصوص خودشان را دارند که تک محصولی هستند، اما عمده محصولات ورزشی به تمام کشورها وارداتی است و این واردات هم مختص چین است؛ زیرا این کشور شرایط را فراهم کرده و بازار ورزش دنیا را گرفته است. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و در داخل کشور بسیاری از لوازم ورزشی وارداتی است که علتش دور بودن از تکنولوژی است.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست ادامه گفتگوی رادیو ورزش سید حسین محمودی، تولیدکننده البسه ورزشی و دبیر اتحادیه تولید کنندگان تولیدکنندگان ورزشی تهران باشید.
برنامه زنده "ورزش و جامعه" شنبه 13 اردیبهشت با اجرای حافظ کاظم زاده پخش شد. این برنامه زنده ساعت 12 هر روز بجز جمعه ها به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم برنامه "ورزش و جامعه"می توانید از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا شماره تلفن های 22021387 و 22021388 نظرات خود را با کارشناسان ما در رادیو ورزش درمیان بگذارید تا در این برنامه پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
ورزش و جامعه