مشاور شنبه، دوشنبه، چهارشنبه، جمعه از ساعت 13:00 به مدت 30دقیقه

سروش رفیعی در گفتگو با برنامه ورزش و جامعه رادیو ورزش : اثر بخشش را در زندگی ام می بینم

برنامه ورزش و جامعه سه شنبه 13 خرداد با حضور سروش رفیعی، بازیکن تیم سپاهان به موضوع تلاش وی برای انجام کمک های مومنانه و خداپسندانه برای یاری رساندن به نیازمندان پرداخت.

1399/03/13
14:48

به گزارش رادیو ورزش؛ سروش رفیعی، بازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره پویش خود برای کمک مومنانه ورزشکاران به نیازمندان توضیح داد: بارها پیش آمده که در تمرین و یا در فضای مجازی و یا بصورت نامه و ... قشر ضعیف جامعه که مشکلات مالی عدیده ای دارند انتظار داشته اند که به آنها کمک کنم و من این احتیاج آنها را درک کرده ام. زیرا این موضوع برای 90% فوتبالیستها صادق است که آنها جز قشر ضعیف جامعه بوده اند. زندگی سخت و سپس رسیدن به این موقعیت باعث می شود که فوتبالیستها بهتر مردم نیازمند را درک کنند.
وی ادامه داد: بسیاری از افراد نیازمند به وضوح شرایط خود را به ما توضیح می دادند ولی من و بسیاری از ورزشکاران شاید نتوانیم شخصا به تمام این نیازمندان کمک کنیم. بنابراین با یک ویدئوکلیپ کمپین خودمان را معرفی کردم و توضیح دادم که همه ما بعنوان انسان افرادی را در زندگیمان داریم که به آنها کمک می کنیم. با توجه به محبت و شناخت مردم نسبت به من و همچنین با پاسخگویی و شفافیت من نسبت به هر ارگانی که نیاز به توضیح برای آن هست حاضر شدم شماره کارتی را در اختیار مردم بگذارم و ماهیانه فراخانی بگذارم تا مبالغی را جمع آوری کنم. ضمن اینکه در این کمپین هر ماه از خود افراد خیر تعدادی را برای شناسایی خانواده های نیازمند انتخاب می کنم.
سروش رفیعی تاکید کرد: من با تمام وجودم به این نتیجه رسیدم که اگر منتظر بمانیم که هر وقت چیزی داشتیم کمک می کنیم هیچوقت نمی توانیم دارا باشیم. اما هر زمانی که شروع به بخشش می کنیم هر چقدر هم این بخشش کم باشد روزی بیشتری وارد زندگی ما می شود. چون باور داریم که این کمک ها به زندگی خودمان هم برمی گردد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه "ورزش و جامعه" که شامل صحبت های کامل سروش رفیعی است؛ باشید.
برنامه زنده "ورزش و جامعه" دوشنبه 12 خرداد با اجرای حافظ کاظم زاده پخش شد. این برنامه زنده ساعت 12 هر روز بجز جمعه ها به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.
شما مخاطب محترم برنامه "ورزش و جامعه"می توانید از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا شماره تلفن های 22021387 و 22021388 نظرات خود را با کارشناسان ما در رادیو ورزش درمیان بگذارید تا در این برنامه پاسخگوی شما باشند.

دسترسی سریع
مشاور