المپیك 2020 شنبه-دوشنبه-چهارشنبه از ساعت 8:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

المپيك 2020

مجتبی عابدینی در گفتگو با رادیو ورزش: 90% راه المپیكی شدن را رفته ایم

برنامه "المپیك 2020" سه شنبه 30 بهمن در گفتگو با مجتبی عابدینی، قهرمان شمشیربازی كشورمان به تشریح وضعیت كنونی شمشیربازی برای حضور در رقابت های پارالمپیك پرداخت.

1398/11/30
10:12

به گزارش رادیو ورزش؛ یكی از رشته های ورزشی كه در بخش تیمی و انفرادی امید زیادی برای كسب مدال در رقابت های المپیك دارد؛ رشته شمشیربازی است.
مجتبی عابدینی، قهرمان شمشیربازی كشورمان در خصوص كسب سهمیه المپیك اظهار كرد: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته ایم. هدف اصلی ما كسب سهمیه المپیك در بخش تیمی است. خدا را شكر 90% راه را رفته ایم. اول و پانزدهم اسفند و اول فروردین سه مسابقه برگزار خواهد شد كه پس از آن خبرهای خوشی به مردم اعلام می شود و امیدواریم نماینده شایسته ای برای حضور در المپیك باشیم.
وی درباره میزان آمادگی خود توضیح داد: هدف اصلی ما آمادگی برای المپیك است. با خیال راحت برای كسب سهمیه المپیك به مسابقات می رویم و نگران 10% باقیمانده راه برای كسب سهمیه نیستیم زیرا امتیازات بالایی داریم و شرایط خوبی را رقم زده ایم. حدود دو ماه زیرنظر چراغی، یكی از مربیان بنام بدنسازی تمرین كرده ایم و امید داریم در مسابقات لهستان با قدرت حاضر شویم.
عابدینی تصریح كرد: پله پله جلو می روم تا بیشترین آمادگیم در المپیك نمایان شود. من برای گرفتن مدال به المپیك می روم.
قهرمان شمشیربازی كشورمان درباره خواسته هایش از مسئولین ورزش گفت: تكرار این خواسته ها فایده ای ندارد. فعلا به تمریناتمان می رسیم. خواسته ها را مسئولین می دانند. تنها 6 ماه به المپیك مانده است. هر ورزشكاری در هر سطحی نیاز به یكسری توجهات دارد كه مسئولین باید پیگیری كنند و به شخصه خسته شده ام اگر حرفی زده ام و دیگر چیزی نمی گویم!
برنامه «المپیك 2020» كاری از گروه ورزش و مسابقات به تهیه كنندگی محسن جوادی و اجرای محمد درخشنده است. این برنامه از ساعت 8:30 به مدت 25 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
المپیك 2020