المپیك 2020 شنبه-دوشنبه-چهارشنبه از ساعت 8:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

المپيك 2020

شرایط تمرینی تیم ملی بسكتبال برای حضور در المپیك

برنامه "المپیك 2020" چهارشنبه 21 اسفند، با مسعود قاسمی، مدیر تیم های ملی بسكتبال، درباره وضعیت تمرینی تیم گفتگو كرد.

1398/12/21
11:26

به گزارش رادیو ورزش؛ مسعود قاسمی، مدیر تیم های ملی بسكتبال، در ارتباط با وضعیت تیم ملی كشورمان گفت: علی رغم اینكه لیگ بسكتبال كشور به روزهای پایانی و به مراحل حساس خود رسیده است، ما بی كار ننشسته ایم و در حال برنامه ریزی برای حضور پرقدرت تیم در المپیك هستیم.
وی، تصریح كرد: در دهه دوم اردیبهشت استراحتی را برای تیم درنظر گرفته ایم كه حدود یك هفته تا 10 روز به طول می انجامد. بعد از این مرحله كارمان را با بازیكنان دعوت شده از سوی سرمربی تیم ملی شروع خواهیم كرد.
قاسمی، درباره تورنمنت هایی كه برای تیم درنظر گرفته شده است، گفت: تا به اكنون 2،3 دعوتنامه داشته ایم كه تورنمنت های بسیار خوبی هستند؛ اما مهم زمانبندی آنهاست. فدراسیون و كادر فنی تیم در حال بررسی هستند تا بهترین شرایط را برای تیم فراهم كنند. یكی، دو دعوت نامه از اروپا و یكی، دو دعوت نامه از كشورهای آسیایی داریم كه تورنمنت هستند.
به اعتقاد من آخرین تورنمنتی كه برای تیم مؤثر باشد، تورنمنتی است كه در كشور ژاپن است. انشالله بتوانیم مرحله آخر اردو را در ژاپن برگزار كنیم و از آنجا مستقیم وارد دهكده بازیهای المپیك شویم كه بازیهای قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.
مدیر تیم های ملی بسكتبال، در پاسخ به این سوال كه آیا حمایت های لازم از سوی فدراسیون، وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك صورت می گیرد، عنوان كرد: خداروشكر تا به اینجای كار مشكلی نداشته ایم. جای دارد كه از وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك تشكر كنم كه نگاه ویژه ای به بسكتبال دارند. فدراسیون هم تمام هم و غمش این است كه بهترین شرایط را برای ملی پوشان و كادر فنی فراهم كند. شاید بیشترین دغدغه ما هماهنگی زمانی است كه در تورنمنت ها حضور پیدا كنیم.
برنامه المپیك 2020، روزهای زوج، ساعت 8:30 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
المپیك 2020