المپیك 2020 شنبه-دوشنبه-چهارشنبه از ساعت 8:30 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

المپيك 2020

ملی پوش قایقرانی بانوان: هدفم كسب سهمیه المپیك است

برنامه "المپیك 2020" چهارشنبه 6 فروردین، در گزارشگری با آرزو حكیمی، ورزشكار رشته قایقرانی، در ارتباط با شرایط آمادگی اش جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیك گفتگو كرد.

1399/01/06
14:51

به گزارش رادیو ورزش؛ آرزو حكیمی، ورزشكار رشته قایقرانی، درباره وضعیت اردویی خود برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیك گفت: اكنون در اردوهای پایانی هستم و یكی، دو اردو بیشتر تا رقابتها باقی نمانده است. خداروشكر همه شرایط عادی است و تایم مان هم واقعاً خوب است. انشالله كه در مسابقات نتایج خوبی كسب كنیم.
وی ، در پاسخ به این پرسش كه آیا شرایط ركوردی شما بهتر شده است، عنوان كرد: بله، خداروشكر خیلی خوب است. با كمك خدا بهتر هم می شود.
حكیمی، در مقابل این گفته گزاشگر رادیو ورزش كه یك مدت در تمرینات حضور نداشتید و گفته شد كه خداحافظی كرده اید و قرار نیست در مسابقات شركت كنید، بیان كرد: خیر؛ بنده خداحافظی نكرده ام. مدتی برای كارهای شخصی از فدراسیون مرخصی گرفتم. مجللی هم به بنده اجازه داد. ایران نبودم؛ اما تمریناتم را دنبال می كردم و با مربی تیم در ارتباط بودم. وقتی هم به اردو بازگشتم، دوباره از من آزمون گرفتند، شرایطم خوب بود و تمریناتم را دوباره در اردو شروع كردم.
ملی پوش قایقرانی بانوان، در پاسخ به این سوال كه با توجه به اینكه قبلاً در مسابقات آسیایی و جهانی شركت كرده اید، آیا با رقبا آشنایی كامل دارید، تصریح كرد: بله؛ مثل همیشه اصلی ترین رقیبان ما چین، قزاقستان، كره و ژاپن هستند كه چین همه سهمیه های خود را در مسابقات جهانی گرفته است. به هر حال نمی توان رقبا را دست كم گرفت؛ اما ما همه تلاشمان را می كنیم كه بهترین باشیم.
وی، همچنین در پاسخ به این پرسش كه در این دوره از رقابتها هدف شما چیست، اظهار داشت: قطعاً هدفم كسب سهمیه المپیك و بعد از آن هم شركت در مسابقات المپیك است.
برنامه المپیك 2020 كاری از گروه ورزش و مسابقات است كه روزهای زوج ساعت 8:30 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
المپیك 2020